Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У міській раді почали розглядати подані проекти на Бюджет участі (відео)

У міській раді почали розглядати подані проекти на Бюджет участі (відео)

Програму «Бюджету участі» продовжують реалізовувати в Чернігові. Цієї весни містяни подавали свої ідеї на розгляд міської ради. Так, понад 105 проектів. Тепер же робоча група при муніципалітеті розглядає зауваження до проектів від профільних структурних підрозділів міської ради.Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «Зараз робоча група буде їх розглядати протягом кількох засідань стосовно допуску до голосування. Ті проекти, які будуть допущені до голосування по ним чернігівці у вересні протягом 2 тижнів будуть визначатися, і ті, які переможуть будуть наступного року за кошти міського бюджету реалізовані».

Без жодних питань і зауважень, що від структурних підрозділів, що від членів робочої групи, були прийняті тільки 8 проектів. З інших робоча група за одне засідання розглянула ще 32 проекти. З цих проектів, при умові доопрацювання авторами до кінця серпня, до голосування допущені 30.

Складчина

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «Чернігівці вже звикли до цього проекту. Є велика довіра людей. І дуже добре, що чернігівці свої ідеї, які вони хотіли втілити в життя, оформлюють в проекти. Я сподіваюсь, що саме найкращі з них дійсно будуть реалізовані наступного року».

Під час наступних засідань комісія розгляне всі інші проекти.

Телеканал «Дитинець» також подав свою пропозицію на розгляд. Це колекція із 20 відеосюжетів про старі чернігівські будинки з унікальними дерев’яними різьбленнями. Ціль проекту – зібрати інформацію про найоригінальніші будинки у серію відеосюжетів, які будуть цікаві мешканцям міста і туристам, звернути увагу громадян на історичне надбання міста, що поволі зникає

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: комісія, Бюджет участі, міськрада, Олександр Ломако, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект