Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Початок опалювального сезону під загрозою (відео)

Початок опалювального сезону під загрозою (відео)

Початок опалювального сезону під загрозою. Про це міський голова Владислав Атрошенко заявив на розширеній нараді у мерії. Причина у неплатежах населення і у невідшкодуванні різниці тарифів.Якщо за 2 місяці населення не розрахується за тепло, Чернігів матиме проблему з початком опалювального сезону, підтверджує керівник «Облтеплокомуненерго» Віктор Геращенко. Він нагадав, як утворилася різниця у тарифах.

Віктор Геращенко, голова правління АТ «Облтеплокомуненерго»: «У 2014 році тариф по чернігівській ТЕЦ в місті Чернігові був в два рази більший ніж в ПАТ «Облтеплокомуненерго». Чому? Тому що 27 серпня указом президента було розформовано національну комісію, а потім вона півроку створювалась. І ми просто не вчасно затвердили тарифи, тобто нам не вчасно затвердили. То ми втратили біля 72 мільйонів гривень. Кожен рік от такі курсові і цінові різниці по природному газу, по вартості ціни на електроенергію, по заробітній платі. Вони накопичили борг більше ніж 200 млн грн. Це різниця в тарифах».

Міський голова переконаний, що питання різниці у тарифах мало б вже давно бути вирішене на загальноукраїнському рівні.

Віктор Геращенко, голова правління АТ «Облтеплокомуненерго»: «Кабінет міністрів повинен чітко розуміти цю ситуацію, не створювати такої великої, як кажуть, проблеми, а вирішити це питання на рівні України. Тому що місцеві бюджети не мають таких коштів. І той, хто приймає рішення, той повинен за свої рішення відповідати».


Не зменшуються борги населення, каже керівник «Облтеплокомуненерго». 6 тисяч квартир завинили по 3 тисячі гривень. Але є й такі, що заборгували 100 і навіть 200 тисяч гривень.

Віктор Геращенко, голова правління АТ «Облтеплокомуненерго»: «Дуже всіх прошу, щоб люди звернули на це увагу і сплатили заборгованість. Я сьогодні називав суми, які дуже великі, по 40 тисяч гривень. Частково, але треба платити».

Міський голова тримає на особистому контролі питання погашення боргів і у комунальній сфері. Кожного вівторка керівники ЖЕКів звітують про динаміку боргів за спожиті послуги.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова:
«За 7 місяців зростання заборгованості населення: по «Деснянському» - мільйон 817 тисяч, по «Новозаводському» - мільйон 644 тисячі, 10-й ЖЕК – мільйон 816, ЖЕК-13 – мільйон 319 тисяч».

Працівники комунальних ЖЕКів пояснюють мешканцям міста, як працює система житлово-комунального господарства, проводять загальні збори і персональні бесіди з боржниками.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: борги, опалення, комунальники, нарада, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект