Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Про війну і Росію. Думка міського голови (відео)

Про війну і Росію. Думка міського голови (відео)

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко висловив власну думку про війну та Росію.Владислав Атрошенко, мер Чернігова:

- Люди повинні бачити думку, тому що міський голова також трошки є лідером громади, і люди повинні розуміти, що у голові у цього керівника. То, коли я казав, що нам потрібно відрегулювати стосунки з Росією, то це я не казав, що це треба робити шляхом втрат, або втрати частини Донецької, Луганської областей. Це не є якісь сепаратистські висловлювання. Бо лунало, що сепар і так далі. Я є патріот України.
Сьогодні Чернігів і Чернігівщина від цього економічно страждає. Я не бачу жодних причин для того, щоб ці стосунки, принаймні в частині того, щоб продати свій товар і отримати валютну виручку, не почати в якийсь спосіб врегульовувати. Будь-яка війна повинна закінчитися. І цей процес можна вирішувати 10 років, можна 5, можна 7. Ось про що йде мова. Йде мова про те, якщо б ми пришвидшили і знайшли шляхи вирішення проблеми, яка є проблемою не тільки між Україною і Росією. Тому це не були ніякі сепаратистські висловлювання. Це було висловлювання керівника міста, яке втрачає сьогодні від того, що немає товарообміну. Сьогодні товарообмін пішов на західні кордони, західні міста, західні області. У нас тут фактично апендикс, де ми втрачаємо робочі місця, ми втрачаємо бюджетні надходження. То купити у країни агресора гріховно, я вважаю, бо ми підтримуємо економіку. А ось чому неможна продати, оце я не розумію цього.

Відео: «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Атрошенко, війна, Росія, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект