Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Аукціон: у Чернігові погодили нові місця для підприємців (відео)

Аукціон: у Чернігові погодили нові місця для підприємців (відео)

До кінця літа у Чернігові з’являться ще 4 тимчасових об’єкта благоустрою. Таке рішення 13 серпня одноголосно прийняла спеціальна комісія з погодження їх розміщення.Це нові місця для підприємців і раніше аукціону на них не було, каже заступник міського голови Олександр Ломако. Він також зауважив, що через те, що аукціон проводиться в кінці весняно-літнього періоду, претендентів на місця не багато, лише по одному.

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «Зрозуміло, що посеред року не так багато бажаючих».


Кожен орендар сплатить до бюджету від 1,5 до 2 тисяч гривень. Олександр Ломако сподівається, що в майбутньому конкуренції за ці місця буде значно більшою.

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «Місця непогані. Я сподіваюсь, що в наступному році на ці місця буде більше претендентів і ціна виросте, хоча б в кілька разів, тому що конкуренція породжує і вищу ціну».

Орендовані місця знаходяться на вулиці Пухова, 140, проспекті Миру – біля «Дитячого світу та поблизу будинку Побуту. Вони будуть використовуватися для торгівлі кавою, іншими напоями або продуктами швидкого харчування. На Алеї Героїв можна буде купити солодку вату з пересувного візка.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: аукціон, підприємці, продаж, Олександр Ломако, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект