Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Цього року розпочнуть ремонт колишнього кінотеатру Щорса (відео)Цього року розпочнуть ремонт колишнього кінотеатру Щорса (відео)

Колишній кінотеатр Щорса перетвориться на сучасний хаб, тобто молодіжний центр для спілкування та розвитку.Вперше з 1962 року будівля старого кінотеатру буде повністю відремонтована.

Ірина Сімонова, директорка Чернігівського обласного молодіжного центру: «Проект створення хабу соціального партнерства, підприємництва та інституційного розвитку в Чернігівській області на базі Чернігівського обласного молодіжного центру, загальна кількість якого становить 41 мільйон 440 тисяч гривень. Цей проект реалізується за підтримки державного фонду регіонального розвитку. Вже на цей рік заплановано виконання першої-третьої черги»

Таким чином до кінця 2019 року мають виконати роботи з заміни вентиляційної та теплової системи та світопрозорих конструкцій.

На Прозоро вже оприлюднили оголошення про реконструкцію.

Ірина Сімонова, директорка Чернігівського обласного молодіжного центру: «Проект не закінчиться лише цим роком. Тому що ми плануємо і планували проект на декілька років. Тобто в 2021 році ми будемо мати сучасне приміщення, яке буде доволі мультифункціональне».

За задумом туди залучатимуть молодь до різноманітних тренінгів та семінарів. І навіть проводити великі конференції та фестивалі.

Ірина Сімонова, директорка Чернігівського обласного молодіжного центру: «Це і зала-трансформер на базі блакитного залу, і звичайно ж коворкінг, де буде безпосередньо знаходитися цей хаб. Адмініструватися це приміщення і всі локації будуть кадровим потенціалом молодіжного центру».

Великий кінозал залишиться на своєму місці. Після ремонту тут зможуть розмітити 399 глядачів та глядачок.

Після Другої світової будівля кінотеатру було повністю зруйновано. Її відновили у 1947. З того часу приміщення виконувало функцію кінозалу. Сьогодні тут функціонує молодіжний центр. Лише в одній з кімнат зроблений сучасний ремонт, де проводять різноманітні тренінги та зустрічі.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: хаб, кінотеатр Щорса, ремонт, Ірина Сімонова, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект