Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як стати відеоблогером – розповідали у Чернігові (відео)


Нормовен

Як стати відеоблогером – розповідали у Чернігові (відео)

Відеоблогінг – це спосіб спілкування з однодумцями, так вважає Олександра Гоголь.12 серпня вона з друзями створила макет свого власного каналу на Ютубі. Тема, яку обрали, правильне харчування. Бо впевнені, що за допомогою свої порад, можуть допомогти людям покращити здоров’я.

Як розробити концепт, дизайн та реалізувати свої ідеї, розповідає тьютор Олег Котеленець. У рамках інклюзивної, креативної студії для молоді «Міксфою» в обласному молодіжному центрі розпочався блок занять на цю тему. На думку Олега, це потрібно, аби молодь навчилася якісно використовувати сучасні технології.

На першому занятті учасники з’ясували, хто таки відеоблогер.

Для Даніели Говорущенко відеоблогінг це можливість бачити різні місця, де поки вона не має можливості побувати. Дівчина не планує в майбутньому вести свій канал, але каже, із задоволенням дивиться на світ очима блогерів. Хоча прискіпливо обирає інформацію.

На наступних заняттях вони вчитимуть, як вести свою сторінку в Інстаграмі. Що потрібно, аби привернути увагу аудиторії. Та багато іншого.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: відеоблогер, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект