Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Голосування на дільниці в Козелецькому геріатричному пансіонаті суд визнав не дійсним (відео)

Голосування на дільниці в Козелецькому геріатричному пансіонаті суд визнав не дійсним (відео)

Чернігівський Окружний адміністративний суд ухвалив рішення про визнання результатів голосування на дільниці, яка знаходиться на території Козелецького геріатричного пансіонату на окрузі 210, не дійсним.Борис Приходько, який посів друге місце за результатами виборів, подав відповідний позов до суду. Ухвалу було оголошено 10 серпня.

Алла Бобрушко, прес-секретар Чернігівського Окружного адміністративного суду: «Загалом суд дослідив всі факти, допитав всіх свідків і з’ясував те, що дійсно мали місце численні порушення на відповідній цій виборчій дільниці. Наприклад, один із виборців зазначив, що він був у списках виборців, він мав про це інформацію, однак, його не допустили до самого процесу голосування. Після цього він з відповідною заявою звернувся до правоохоронних органів».

Посадовець зазначає, що суд дослідив ряд порушень, які були помічені спостерігачами та самими виборцями, але офіційно не зафіксовані. У списках були знайдені прізвища людей, які померли ще у 2018 та 2019 роках.

Алла Бобрушко, прес-секретар Чернігівського Окружного адміністративного суду: «Був список виборців і був витяг зі списку виборців. Позивач звернув увагу суду на те, що в них є розбіжності. І дійсно, це було з’ясовано судом. Наприклад, громадянка не знаходила себе у витягу з реєстру, або громадянин знаходив те, що він у витягу з реєстру зазначений, як той, що отримав документ, а у самому списку його немає».

Суд допитав свідків, серед яких були офіційні спостерігачі та виборці, з’ясувавши всі подробиці справи, суд визнав голосування на цій виборчій дільниці законно не дійсним.

Якщо протягом 2 днів до апеляційного суду не буде подано відповідну скаргу, рішення вступить в законну дію.

Алла Бобрушко, прес-секретар Чернігівського Окружного адміністративного суду: «Апеляційна скарга до суду не надходила».

Нагадаємо, це єдиний округ, де до цього часу не оголошено результатів виборів. Розрив між кандидатами в народні депутати Сергієм Коровченком та Борисом Приходьком складає 101 голос.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: суд, геріатричний пансіонат, голосування, 210 округ, Алла Бобрушко, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект