Нормовен

Яке воно, літо-2019? (відео)

Добігає кінця календарне літо. Про це нам нагадують прохолодні ночі та де-не-де пожовкле листя на деревах.Ірина Глущенко, черговий синоптик чернігівського ЦГМ: «Погода в даний період цілком характерна для серпня. Невеликий бездощовий період змінюється короткочасними дощами з грозами, зі шквалами, градами. А температура коливається в межах вночі 10-15, а вдень – 22-27-33 градусів. Тобто погода для багатьох досить комфортна».

Попри різкі перепади температури повітря, чернігівцям літо до вподоби.

І хоч літо 2019 запам’ятається більшості з нас погодними контрастами, синоптик чернігівського обласного гідрометцентру Ірина Глущенко каже, що аномальним його вважати не варто.

Ірина Глущенко, черговий синоптик чернігівського ЦГМ: «Аномальною погодою для нас є або сильне похолодання, яке ми спостерігали на початку серпня, коли температура вночі знижувалась до 4-6 тепла, або тривала спекотна погода».

За даними чернігівського обласного гідрометцентру 13 серпня вдень очікується короткочасний дощ, гроза, подекуди град, вітер південний, температура повітря вдень 30-32 градуси, вночі – 16-17. Мінлива погода триватиме ще протягом кількох днів.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: погода, літо, Ірина Глущенко, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект