Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 29 серпня новообрані депутати розпочнуть свою роботу у Верховній Раді (відео)29 серпня новообрані депутати розпочнуть свою роботу у Верховній Раді (відео)

29 серпня – на цю дату новообрані депутати призначили початок роботи Верховної Ради 9-го скликання.На засіданні підготовчої групи вирішували також як формуватимуть комітети і хто їх може очолити. Майбутні фракції мають підготувати свої пропозиції до вівторка. Та вже на засіданні не могли зійти згоди, за яким принципом депутати потраплятимуть у комітети. Одні пропонували на пропорційній основі, а от найменша майбутня фракція партії «Голос» заговорила про професійний критерій.

Ярослав Железняк, представник партії «Голос»:
«Вже сьогодні у нас декілька раз звучала пропозиція щодо політичних квот, в тому числі розподілу керівництва посад в комітетах. Наша політична партія не підтримує цей підхід, ми підтримує професійний підхід».

Дмитро Разумков, голова партії «Слуга народу»: «В багатьох політичних силах є фахівці. І, я впевнений, що в нашій політичній силі, де є 254 народних депутати, є фахівці в різних галузях. Ми будемо озвучувати свої пропозиції. Ми готові чути пропозиції наших колег».

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Верховна Рада, депутати, початок роботи, «1+1», «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект