Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » За їхніми плечима – десятки зведених будинків. В ОДА привітали будівельників (відео)

За їхніми плечима – десятки зведених будинків. В ОДА привітали будівельників (відео)

У їхніх руках обличчя міста і добробут кожної людини. У Чернігівській облдержадміністрації привітали фахівців різних професій причетних до галузі будівництва. 11 серпня вони відзначають своє професійне свято.Урочисте зібрання об’єднало людей, за плечима яких десятки зведених від фундаменту будинків. Серед кращих будівельників і будівельниць області електрики, муляри, майстри монтажу та крановики, які співжиття у професії.

Валентина Шостка, муляр 4 розряду: «В професію я пішла з 15 років. 3 роки навчалась у 18-му училищі, потім пішла в ДСК, а потім в «Сівербуд». Так що можна сказати, що я корінний будівельник».

Свою роботу жінка любить. Каже, кожне приміщення для неї це нова практика та можливість для самовдосконалення.

Цього дня привітали також керівників будівельних фірм та начальників технічних відділів, що працюють над важливими інфраструктурними об’єктами.

Олександр Барило, виконавчий директор будівельної фірми: «Вимоги – це, по-перше, вчасно і якісно закінчити ті об’єкти, на яких ми працюємо. Щоб був задоволений замовник. А замовник це в основному у нас держава чи органи державної влади. Це і відділи освіти, і лікарні, і школи. Тобто, коли задоволений замовник, то значить задоволений і підрядник, який виконує роботу».

Працівників і працівниць сфери будівництва відзначили подяками, квітами та нагрудними знаками за багаторічну роботу.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чернігівська ОДА, День будівельника, професійне свято, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект