Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Подати документи до Пенсійного фонду України та оформити пенсію тепер можна в електронній формі (відео)


Нормовен

Подати документи до Пенсійного фонду України та оформити пенсію тепер можна в електронній формі (відео)

Подати документи до Пенсійного фонду України та оформити пенсію тепер можна в електронній формі. Про це розповів голова правління Євгеній Капінус.Євгеній Капінус, голова правління Пенсійного фонду України: «Людина може самостійно подати через наш портал всі документи, які необхідні для отримання пенсійного забезпечення. І, відповідно, звернутись до відділення, коли прийде відповідне СМС, отримати посвідчення і отримати просто виплату пенсійного забезпечення».

Такий сервіс безкоштовний. Будь-хто може створити й підтвердити сторінку на порталі Пенсійного фонду, щоб звідти подати документи в електронній формі. Або ж зайти на сайт за допомогою електронного підпису, який треба зробити окремо.

Ірина Ковпашко, заступниця голови правління Пенсійного фонду України: «Якщо документи, які прикріплені до електронної заяви, відповідають заявленим вимогам, стандартним вимогам, для розгляду будь-якої заяви в органах пенсійного фонду надається термін 10 днів».

У майбутньому Пенсійний Фонд України планує запустити мобільну версію сервісу. У додатку можна буде отримати інформацію про свій заробіток, страховий стаж, про те, на якому етапі розгляду перебувають звернення, тощо.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Пенсійний фонд, пенсія, Євгеній Капінус, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект