Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Відкритий чемпіонат України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат проходить У Чернігові (відео)
УБП


Home net

Відкритий чемпіонат України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат проходить У Чернігові (відео)

Основні ігри Відкритого чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків і дівчат почалися сьогодні на пляжі «Золотий берег» у Чернігові. Вчора пройшли попередні ігри. На змагання приїхали 54 команди - це 108 спортсменів від 8 до 14 років з усієї України. Чемпіонат розпочався вчора і закінчиться у неділю.Пляж «Золотий Берег» у Чернігові. Тут триває чотириденний Відкритий чемпіонат України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат віком до 14 років. Одна з 54 команд – це 10-річний Михайло Бойко із Нової Каховки і 13-річний Євген Вакуленко з Херсона. За них вболівають їхні друзі-волейболісти.

Денис Світальський, учасник змагань:
«Ейс – це щоб із подачі одразу вони не доторкнулися, а одразу впав на поле, одразу забив. Так само, коли ми граємо».

У грі з командою з Деражного Рівненської області Михайло Бойко і Євген Вакуленко перемогли. На сусідньому майданчику грає сестра Михайла Анна. Вони двійнята. Їхній тренер – рідний батько. Петро Бойко каже, у нього п’ятеро дітей, всі – волейболісти.

Петро Бойко, тренер команди з Нової Каховки: «Наші діти ще до того, як вони в школу ходили, уже їх цікавив м’яч, і вони вже пробували себе з м’ячем, пробували грати. Можна так сказати, що їм не було куди діватися. Вони дивилися, як старші грають, брали з них приклад».

Михайло Бойко, учасник змагань: «У нас не було вибору, нас привели туди, і ми граємо тепер.»
Петро Бойко каже, своїх дітей тренувати важче.

Петро Бойко, тренер команди з Нової Каховки: «Завжди більше вимог ставиш своїй дитині і хочеш, щоб твоя дитина була прикладом для інших».

Чемпіонат завершиться в неділю, тоді ж нагородять призерів.

Сергій Щетинін, головний суддя змагань: «Це фінал Чемпіонату України, який проходить у 2 тури. 1-ий тур був у хлопців у Чорноморську в червні, у дівчат – в Новій Каховці. Вчора були попередні ігри, сьогодні продовжується турнір. Фінальні ігри, які вже розподілять, хто перший, другий, третій, будуть у неділю з 10 години ранку. У цій категорії не робиться відбір у збірну, тому для дітей – це просто як досвід. 8 кращих команд у хлопців та у дівчат отримають ігрову форму. А так - кубки, медалі, дипломи».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пляж «Золотий берег», пляжний волейбол, спорт, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект