Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » За чесні вибори: у Чернігові під стінами суду – мітинг (відео)За чесні вибори: у Чернігові під стінами суду – мітинг (відео)

Позачергові парламентські вибори минули, але не на Чернігівщині. Масові порушення та фальсифікації на 210-му виборчому окрузі завели процес волевиявлення в судову площину.У Чернігові в приміщенні адміністративного окружного суду триває судовий процес за позовом одного з лідерів перегонів Бориса Приходька. Кандидат позивається проти ОВК через численні порушення та фальсифікації на дільниці в Козелецькому геріатричному пансіонаті. Там зафіксовані масові випадки голосування «мертвих душ» на користь Сергія Коровченка, забирання в підопічних чистих бюлетенів і заходження до кабінок для голосування по двоє.

Результат виборів на цій дільниці красномовний – 138 голосів за Сергія Коровченка і лише два – за Бориса Приходька. Таке голосування нагадує вже легендарний 101% Віктора Януковича на Донбасі.

Обурені прилучани приїхали до обласного центру та вимагають насамперед чесних виборів.

– Я стою за чесні вибори. Вимагаю перерахувати 210-й округ. Надія Миколаївна, жителька Прилук.

– Будинок для людей похилого віку підкупили. Там мертві душі голосували. За що? За кого? Людмила Володимирівна, жителька Прилук.

– Якби все чесно було, то люди тут не зібралися б. Наталія Михайлівна, жителька Прилук.

Чесні вибори – основний лейтмотив мітингарів. Адже на кону – волевиявлення тисяч українців, що може бути знехтуване банальними фальсифікаціями. Журналісти ЧЕлайн оперативно повідомлятимуть про судові баталії та ситуацію з порушеннями на 210-му окрузі.

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: мітинг, Коровченко, Приходько, Cheline TV

Добавить в:


ЦентрКомплект