Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Пляж смерті в Чернігові: чим небезпечний «Золотий берег» (відео)
УБП


Home net

Пляж смерті в Чернігові: чим небезпечний «Золотий берег» (відео)

Вода продовжує забирати життя українців. Тільки з початку літа на водоймах потонули понад 300 людей, серед жертв десятки дітей. У Чернігові з початку купального сезону втопилося 3 неповнолітніх. Усі поблизу місцевого пляжу, який цьогоріч капітально відремонтували. Що не так із зоною відпочинку, чи безпечно тут купатися, далі у сюжеті.24-річний хлопець пішов на дно буквально на очах у відпочивальників. Очевидці кажуть, намагався врятувати дівчину, натомість сам не зміг упоратись із течією та потанув.

На Десні щороку тонуть люди, та такої кількості, як цьогоріч, давно не було.

Олександр, відпочивальник: «Люди у нас, как говорится, бесшабашные. Детей много тонет. Родители не следят. Бывает, отпустят ребенка, а оно бегает. И за территорией пляжа ж много купаются».

Містян дивує, що кількість смертей у воді зросла саме цього літа. Адже перед початком купального сезону пляж капітально відремонтували, берег вирівняли та зробили більш пологим, намили та привезли піску, побудували хвилерізи.

Леся Іванівна, відпочивальниця: «Кто водку выпьет, это ж такое дело. Но дети. Тонут в ямах, не тут, а в ямах».

Після кількох дитячих смертей на воді, пляж «Золотий берег» кілька разів обстежували із спеціальним приладом ехолотом і водолаз метр за метром оглядав дно.


«Что сделали это, это хорошо. Но обследовать надо до того как. А тонули всегда и будут тонуть», - каже відпочивальниця.

Великих ям під час обстеження водолази не знайшли. Але попереджають, річка мінлива та небезпечна. Розповідають також про зміну течії після реконструкції пляжу.

Едуард Портнов, водолаз: «Пляж намыли и по-другому течение идет. Раньше никогда такого не было, а сейчас здесь глубоко – течение, там мель, там опять глубоко - течение».

Для малечі та тих, хто не вміє плавати прямо на річці облаштували спеціальну хлюпанку.

Щодня з 10-ї ранку до 9-ї вечора на пляжі чергують рятувальники – контролюють ситуацію з вежі та з катера на воді. Та коли тут кілька сотень людей, встежити за всіма неможливо.

Олександр Івченко, рятувальник: «Відповідальність за безпеку дітей під час купання покладається на батьків або дорослого, підготовленого керівника групи дітей. Купання дітей при відсутності рятувальних постів, заборонено».

Щоб хоч якось уплинути на ситуацію, рятувальники постійно чергують на пляжах, роз’яснюють правила безпеки. Та сумний список смертей на воді все одно зростає. З початку сезону лише в Чернігові потонуло 15 людей.

Сюжет телеканалу ICTV, Факти ICTV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пляж, відпочинок, річка Десна, «Золотий берег», Факти ICTV

Добавить в:


ЦентрКомплект