Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Міськсвітло» проводить заміну світильників по вул. Шевченка. Це допоможе економити? (відео)


Нормовен

«Міськсвітло» проводить заміну світильників по вул. Шевченка. Це допоможе економити? (відео)

Нові світильники та часткова заміна електромереж.КП «Міськсвітло» проводить роботи з заміни 148 застарілих світильників на нові світодіодні, за заміни старих голих електродів на ізольовані, протяжністю 4 км по вулиці Шевченка.

Дмитро Хажевскас, заступник директора КП «Міськсвітло»: «Проведення капітального ремонту планується від вулиці академіка Павлова до вулиці Кирпоноса. Загальна вартість робіт складає близько 2 мільйонів 750 тисяч гривень. Планується проведення заміни 148 застарілих світильників на світильники новітнього світодіодного типу з функцією димірування, що дозволить значно економити бюджетні кошти за сплату електричної енергії».

Крім того, така заміна зменшить витрати на експлуатацію мереж зовнішнього освітлення.

Дмитро Хажевскас, заступник директора КП «Міськсвітло»: «Потужністю освітлення буде значно кращою. Також набагато кращою є їх енергоефективність, економія за сплату електроенергії по заміні цих світильників складає близько 50%».

Комунальне підприємство проводить капремонт мереж освітлення і на інших вулицях міста.

Дмитро Хажевскас, заступник директора КП «Міськсвітло»: «По вулиці Котляревського планується заміна 13 світильників та близько кілометру кабельних мереж. По вулиці П’ятницькій планується заміна 4 кілометрів кабельних мереж».

На сьогодні комунальне підприємство завершує інвентаризацію.

Дмитро Хажевскас, заступник директора КП «Міськсвітло»: «Зношеність мереж складає близько 80%. Вони морально застарілими є. Особливо багато в приватному секторі. Це не ізольований провід».

Після проведення підрахунків та підбиття підсумків, наступним кроком буде розроблення геоінформаційної системи мереж зовнішнього освітлення.

Дмитро Хажевскас, заступник директора КП «Міськсвітло»: «Це система, яка дозволить в реальному часі спостерігати за показниками, за споживанням електричної енергії, за станом мереж зовнішнього освітлення, та дозволить бюджетні кошти спрямовувати в ті саме вулиці та підстанції, які нам дадуть найбільший економічно вигідніший ефект».

На всіх об’єктах роботи планують закінчити до кінця літа.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: світильники, КП «Міськсвітло», Дмитро Хажевскас, освітлення, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект