чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Міськсвітло» проводить заміну світильників по вул. Шевченка. Це допоможе економити? (відео)«Міськсвітло» проводить заміну світильників по вул. Шевченка. Це допоможе економити? (відео)

Нові світильники та часткова заміна електромереж.КП «Міськсвітло» проводить роботи з заміни 148 застарілих світильників на нові світодіодні, за заміни старих голих електродів на ізольовані, протяжністю 4 км по вулиці Шевченка.

Дмитро Хажевскас, заступник директора КП «Міськсвітло»: «Проведення капітального ремонту планується від вулиці академіка Павлова до вулиці Кирпоноса. Загальна вартість робіт складає близько 2 мільйонів 750 тисяч гривень. Планується проведення заміни 148 застарілих світильників на світильники новітнього світодіодного типу з функцією димірування, що дозволить значно економити бюджетні кошти за сплату електричної енергії».

Крім того, така заміна зменшить витрати на експлуатацію мереж зовнішнього освітлення.

Дмитро Хажевскас, заступник директора КП «Міськсвітло»: «Потужністю освітлення буде значно кращою. Також набагато кращою є їх енергоефективність, економія за сплату електроенергії по заміні цих світильників складає близько 50%».

Комунальне підприємство проводить капремонт мереж освітлення і на інших вулицях міста.

Дмитро Хажевскас, заступник директора КП «Міськсвітло»: «По вулиці Котляревського планується заміна 13 світильників та близько кілометру кабельних мереж. По вулиці П’ятницькій планується заміна 4 кілометрів кабельних мереж».

На сьогодні комунальне підприємство завершує інвентаризацію.

Дмитро Хажевскас, заступник директора КП «Міськсвітло»: «Зношеність мереж складає близько 80%. Вони морально застарілими є. Особливо багато в приватному секторі. Це не ізольований провід».

Після проведення підрахунків та підбиття підсумків, наступним кроком буде розроблення геоінформаційної системи мереж зовнішнього освітлення.

Дмитро Хажевскас, заступник директора КП «Міськсвітло»: «Це система, яка дозволить в реальному часі спостерігати за показниками, за споживанням електричної енергії, за станом мереж зовнішнього освітлення, та дозволить бюджетні кошти спрямовувати в ті саме вулиці та підстанції, які нам дадуть найбільший економічно вигідніший ефект».

На всіх об’єктах роботи планують закінчити до кінця літа.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: світильники, КП «Міськсвітло», Дмитро Хажевскас, освітлення, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект