Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Боєприпаси часів Другої світової вилучила поліція у жителя Новгорода-Сіверського (відео)


Нормовен

Боєприпаси часів Другої світової вилучила поліція у жителя Новгорода-Сіверського (відео)

Кількасот набоїв, 7 осколкових гранат, 6 снарядів різних калібрів і 3 мінометні міни. Ці боєприпаси вилучила поліція у жителя Новгорода-Сіверського. Вибухівка – часів Другої світової, сказала UA: Чернігів речниця поліції області Юлія Ковтун. За її словами, чоловік шукав вибухівку за допомогою металодетектора на місці боїв - поблизу райцентра.Частину зізнайденого ви бачите на цих фото.

Боєприпаси поліція вилучила у цьому будинку - в квартирі на другому поверсі. Сусіди про вибухівку дізнались, коли поліція приїхала її вилучати.

Уляна Коленченко, живе у сусідньому будинку: «Дві автівки стояло, і вони коло них були, несли вони у мішку. У авто поклали.»

«Ну ввечері вже дізнались. Я не бачила, мене вдома не було».

Ця жінка живе у цьому ж будинку, ім'я не назвала. Каже, злякалася, коли дізналася, що поряд весь час було стільки боєприпас: «Ну як це так. Ну. Ми ніч не спали. У мене тиск підскочив. Так що страх».

Ніч не спала і жінка з сусіднього будинку.

Уляна Коленченко, живе у сусідньому будинку: «Вибухнула б, то б усі загинули, і ці та й усі ці будинки б пропали. Та я як спала вночі, вся тремтіла. І боялася».

Поліція направила боєприпаси на експертизу та розслідує кримінальне провадження за статею «Незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами». Чоловіку загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі, сказала Юлія Ковтун. Нині ми намагаємося отримати його коментар.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: боєприпаси, Новгород-Сіверський, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект