Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » В «Десні» випробовують армійців лабіринтом (відео)

В «Десні» випробовують армійців лабіринтом (відео)

Стійкість армійців до стресу та вміння взяти на себе відповідальність. В навчальному центрі «Десна» проводять нестандартні тренування для перевірки психологічного портрету військових. Там побудували спеціальний лабіринт. Це система із заплутаними лозами, змінними кутами нахилу та тупіками.За схожою методикою колись тренувався заступник командира в підрозділі Бундесверу.

«Він давав змогу виявити людей, які не спроможні бути членами екіпажу. Тобто мають клаустрофобію або бояться темряви. Також, коли ми побудували цей лабіринт, виявили, що за допомогою даного навчального місця ми можемо виявити лідерів».

Складчина

Цікаво, що саме такі тренування дозволять знайти лідера

«Група людей, наприклад, 4-6 чоловік вибирають одного, кому вони довіряють, і він починає їх вести. Також трапляються випадки, коли один військовослужбовець відривається від групи і сам іде, тобто ми можемо виявити військовослужбовця, який дуже легко орієнтується в складних обставинах, але не може бути лідером. Він може бути гарним снайпером, може бути стрілком, але він не може бути командиром».

Одним з перших лабіринт пройшли солдати строковики, які служать в лавах ЗСУ менше 2 місяців.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: тренування, навчальний центр «Десна», військові, випробування, лабіринт, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект