Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Дерева на Ремісничій висадять восени. Їх буде більше (відео)

Дерева на Ремісничій висадять восени. Їх буде більше (відео)

Замість одного видаленого дерева висадять два. Вже декілька років саме за таким розрахунком проводять знесення та висадження дерев у Чернігові. Так само буде і з вулицею Ремісничою, де зараз проводять ремонтні роботи з розширення проїжджої частини та облаштування тротуарів.Ярослав Куц, начальник управління ЖКГ: «Проектом передбачено знесення 41 дерева при проведенні реконструкції. Відповідно проектом і за дорученням міського голови, вразі, якщо ми видаляємо дерево, проектом має бути передбачено вдвічі більше висадження дерев».

У зв’язку з заміною комунікацій на пішохідній частині вулиці довелось видалити більше дерев, ніж попередньо передбачалось. Причиною цьому стали кабелі. Коріння дерев за довгі роки їх обплели, тож аби замінити мережі довелось прибрати більше зелених насаджень.

Наразі проводяться корегування до проекту саме в цьому питанні.

Складчина
Ярослав Куц, начальник управління ЖКГ: «В результаті буде висаджено на Ремісничій 41 дерево. І 95 помножити на 2 – це 190. Тому ще 150 дерев буде висаджено в місті».

Таким чином, якщо вдасться висадити на Ремісничій майже всі 200 нових дерев – це зроблять. У випадку ж, коли не вистачить місця для такої великої кількості зелені, частину посадять на інших вулицях Чернігова. Зроблять це восени.

Наразі на Ремісничій вже проводиться підготовка проїжджої частини до асфальтування.

Ярослав Куц, начальник управління ЖКГ: «Проводиться розширення. Розширення задля того, щоб рух був двостороннім. Плюс до всього того робиться додаткові паркомісця, тому що ми всі знаємо, що вулиця Реміснича це в першу чергу ринок – люди їдуть на ринок. До 12 числа вже буде вкладено нижній шар асфальту».

До роботи приступили й археологи. Вони проводять роботи біля церкви, на ділянці на якій розміщувались господарчі споруди. Після проведення обстежень робітники розпочнуть там облаштування кола, яке дозволить об’єднати церкви та зробити зручний проїзд.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дерева, вулиця Реміснича, Ярослав Куц, ремонт, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект