Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Міські вулиці стануть охайнішими: виконком погодив демонтаж 15 кіосків (відео)

Міські вулиці стануть охайнішими: виконком погодив демонтаж 15 кіосків (відео)

У Чернігові продовжують демонтувати незаконні МАФи.7 серпня виконавчий комітет міської ради погодив знесення ще 15 об’єктів, яким було відмовлено в продовженні договорів оренди об’єктів благоустрою.

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «В першу чергу звертаємо увагу на фасадні вулиці, на центральні проспекти, вулицю Рокоссовського і т.д., де вони псують зовнішній вигляд цієї території, особливо після того, коли там проведена певна реконструкція – замінена плитка або відремонтована дорога, змінено озеленення і т.д. Тому тут дві позиції. Перша – це очищення міста від незаконних конструкцій, а друга – очищення міста від конструкцій, які заважають його зовнішньому вигляду».

Попередньо з власниками таких кіосків проводиться робота. І частина з них продовжують працювати в інших місцях. Наприклад, на сусідніх вулицях або у дворах багатоквартирних будинків.

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «Ми розуміємо, що це і робочі місця, і якісь доходи громадян, тому ми намагаємось знайти компроміси – перенести його. Особливо це стосується таких, я вважаю, соціальних об’єктів, які займаються ремонтом взуття або ремонтом годинників. Це в основному самозайняті люди, для яких це копійка для існування. Тому ми в останню чергу цими МАФами займаємось. А там де іде мережа кіосків з продажу цигарок, пива, то ми їх прибираємо як тільки закінчується договір оренди земельної ділянки».

Відповідно до ухваленого рішення власники мають добровільно демонтувати конструкції, інакше їх приберуть працівники «Мунварти». Аби підтримати місцевих підприємців цього дня члени виконкому також розширили перелік місць для розміщення тимчасових об’єктів сезонної торгівлі – на період з 1 квітня по 31 жовтня.

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «Поступив запит від людей, які працюють, на додаткові місця, за якими вони бачать можливість роботи. У них було таке прохання: ми готові працювати, заключіть з нами договір. Ми з Миколою Олександровичем і з Віталієм Анатолійович порадились. Не питання, щоб люди працювали, але є процедура, вона має бути однакова для всіх, тому згідно регламенту ми маємо ці міста додати виконкому».

Так, найближчим часом у місті з’являться ще 3 точки продажу вуличної їжі – дві на проспекті Миру та одна на вулиці генерала Пухова.

Нагадаємо, від цієї весни всі місця сезонної торгівлі є офіційними та мають уніфікований вигляд, а суб’єкти господарювання відповідні дозвільні документи

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: МАФ, благоустрій, кіоски, Олександр Ломако, виконком, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект