Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У чернігівських дворах з’являться стильні столи та лавочки? (відео)

У чернігівських дворах з’являться стильні столи та лавочки? (відео)

У Чернігові проводять інвентаризацію приладів КП «Міськсвітло». Про це розповів керівник підприємства на нараді в міській раді.Так, на балансі «Міськсвітла» на сьогодні майже 600 км повітряних електромереж, близько 16 тисяч світильників. Цього року підприємство проводить капітальний ремонт зовнішнього освітлення по вулицях Шевченка, П’ятницької, Софії Русової та Котляревського. З них, по вулиці Софії Русової роботи вже завершені, по вулиці П’ятницькій закінчуються, по вулиці Котляревського розпочинаються.

В’ячеслав Николенко, керівник КП «Міськсвітло»: «На даний час проводиться інвентаризація всіх ліній зовнішнього освітлення у місті. З подальшим розробленням геоінформаційної системи мереж, в ній буде міститися вся інформація по кожному пункту включення, протяжності ліній, типа світильників».

Протягом минулого та поточного років КП «Міськсвітло» виготовило та встановило майже тисячу дорожніх знаків. Крім того, зараз вони розпочинають повну інвентаризацію дорожніх знаків по місту.

Складчина

На нараді традиційно розглянули доповідь начальника «Муніципальної варти» стосовно стану прибудинкових територій. Залишається питання покосу трави та прибирання сміття. Це стосується не лише керівників ЖЕКів, а й ОСББ та приватних обслуговуючих компаній. Інколи на останніх дуже важко вплинути.

Не одноразово на фото «Мунварти» потрапляли лавки та столи, які довгі роки стоять у дворах. Їх стан бажає кращого. Міський голова пропонує розробити єдину модель таких об’єктів для всього міста.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Давайте все ж таки переходити на більш сучасні формати. І можливо ці лавки та столи потрібні, можливо треба замовити, щоб вони були в якомусь одному стилі».

І вкотре нагадує керівникам комунальних підприємств, обов’язково робити самостійно огляд території, які обслуговуються, та спілкуватись з людьми, аби покращити стан прибудинкових територій.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нарада, сміття, благоустрій, Атрошенко, двори, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект