Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » ЦВК отримала протоколи повторного підрахунку голосів з 33 дільниць 210 округу (відео)

ЦВК отримала протоколи повторного підрахунку голосів з 33 дільниць 210 округу (відео)

Центральна виборча комісія отримала протоколи повторного підрахунку голосів з 33 дільниць 210 округу. Інформацію ЮА: Чернігів підтвердив головний консультант прес-служби ЦВК Володимир Вирва. Нагадаємо, перерахунок на 210 ОВК почали у неділю о 3-тій дня, завершили сьогодні близько 8-ї ранку. Перемагає, як і раніше, Сергій Коровченко.Засідання виборчої комісії 210 округу у Прилуках. Третій день тут продовжують перераховувати голоси з 33-ох дільниць. Сьогодні зранку виборчу документацію в приміщенні ОВК охороняє поліція.

Завершують підрахунок голосів близько 8-ї ранку, через 41 годину після початку перерахунку.

Володимир Андрійченко, голова Чернігівського осередку Комітету виборців України: «Близько 3 години у неділю розпочався, була прийнята перша дільнична комісія. Станом на 8:30 вівторка було роздруковано протокол про підсумки голосування на 210 виборчому окрузі одномандатному. За результатами підрахунку голосів ситуація не змінилися кардинально. Тобто, було визнано, як і раніше, переможцем Сергія Коровченка, самовисуванця».

За Сергія Коровченка проголосували 16 541 виборців. Відрив між ним та його найближчим конкурентом, також самовисуванцем Борисом Приходьком, склав 111 голосів виборців. До перерахунку розрив був 153 голоси. Свою перемогу кандидат коментує так.

Складчина
Сергій Коровченко, кандидат в нардепи за 210 виборчим округом: «Я задоволений результатом. В першу чергу, я хочу подякувати всім тим членам ДВК, головам ДВК, членам ОВК, голові ОВК за те, що вони дві доби витримували цю екзекуцію, яку організував пан Приходько. Я дуже їм вдячний, що вони мене підтримували, і ми разом захистили наші результати, нашу перемогу».

Його конкурент - Борис Приходько. Саме з його ініціативи і відбувся перерахунок голосів. Із результатами не згоден.

Борис Приходько, кандидат в нардепи за 210 виборчим округом: «Я всерівно не погоджуюсь з рішенням, були грубі порушення зі сторони роботи ОВК, в тому числі, керівника Соколовської Оксани Володимирівни. У нас будуть конкретні кроки, які зможуть установити чесні і прозорі результати. На одному ДВК №740243 - це Козелецький район, геріатричний пансіонат. Нами там були виявлені три факти порушень. Найстрашніше, що ми знайшли, що є, так звані, «мертві душі». Це люди, які померли, а вони знаходяться в списку виборців, за них проголосували».

Таку заяву Бориса Приходька голова 210-Ї ОВК Оксана Соколовська обіцяла розглянути протягом трьох днів. Голова Чернігівського осередку Комітету виборців України Володимир Андрійченко був офіційним спостерігачем перерахунку.

Володимир Андрійченко, голова Чернігівського осередку Комітету виборців України: «Зрозуміло, що чинився тиск на членів комісії як збоку одного кандидата, так і з боку іншого. Але, все таки, сказати, що комісія була врівноважена і політично незаангажована, не можу такого сказати, все ж таки прослідковувалася симпатія до одного з кандидатів».

Протоколи перерахунку наразі передали до ЦВК. 210 округ нині єдиний, де не ЦВК офіційно не визначила переможця виборів. Визнати Сергія Коровченка обраним депутатом мають на засіданні центрвиборчкому сьогодні або завтра, сказав головний консультант прес-служби ЦВК Володимир Вирва. Нагадаємо, 210 окружна виборча комісія перераховувала голоси на виконання рішення Шостого Київського апеляційного адміністративного суду.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ЦВК, підсумок, 210 округ, Коровченко, Прилуки, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект