• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Семенівському лісництві пройшов обласний конкурс звалювальників лісу (відео)


Талион

У Семенівському лісництві пройшов обласний конкурс звалювальників лісу (відео)

 

Валяли сорокаметрові сосни, зрізали сучки на стовбурі на швидкість, розрізали колоди – у Семенівському лісництві пройшов обласний конкурс звалювальників лісу. Змагання проводяться 22 рік поспіль. Цього разу в них взяли участь 12 працівників лісгоспів області і вперше - 2 студенти зі Сновського вищого профучилища лісового господарства. Як все було, хто переміг, далі в сюжеті Тетяни Лось.Юрій Скопець на таких змаганнях вперше.

«Перший раз трохи, як вам сказати, «стрьомно». Вважаю, для першого разу я нормально звалив дерево. Є свої недоліки – висота пня може трошки вища і недопил».

Григорій Падій, суддя: «Ну так, якщо по п’ятибальній, то ну десь до чотирьох, я так думаю. Оцей от пил, глибина, оце недопил, різниця висот».

Суддя каже, в цьому році валка дерев учасникам вдається краще, ніж торік.

«Із цих, що були, ну оце Холми добре, потім Новгород – Васильцов і Чернігов добре. В основному всі отак. Як дерево від основного кілка впало - ну там один близько 4м – ну це просто невдалий був повал. А так усі буквально – там навіть кілки розлітались. У порівнянні з минулим роком, скажу, що валка йде набагато краще, ніж в минулому році».

Найбільше балів на валці дерев набрав учасник з новгород-сіверського лісгоспу Василь Васильцов – 628 з 660 можливих. На цих змаганнях вдев’ятнадцяте.

«Сьогодні у Вас найкращий результат по звалюванню дерева. – Так вийшло. - Вперше таке? Ні, було. Яке з завдань для Вас найважче? – Ну вони всі важкі, просто треба готуватися».

Вперше з професійними лісорубами змагаються студентиСновського профучилища лісового господарства. У Сергія Дорошенка зі Сновська найкращий результат у другому турі.

«По монтажу ланцюга ми тренувались у училищі. У мене був результат, у студента - 16. Сюди приїхали, тут просто гайка на 2кг, а ми просто затягували і все. Будемо чекати точного зрізу і обрізки сучків, а там побачимо».

20-й раз на змаганнях Сергій Щулипенко з Холмів. Каже, кожного разу отримував призи за перші місця.

«Років п’ятнадцять – це точно призи. Три телевізори, дві мікрохвильовки, пило смок, кущоріз, а там сокири, молотки , тощо».

І розповідає, що потрібно, аби перемогти.

«Для мене в принципі немає взагалі нічого важкого. Якщо виходиш і працюєш, так, як взагалі працюєш, головне – не нервувати. Будеш нервувати,нічого не буде виходити. Не нервуєтесь? – Перегоріло».

Цьогоріч Сергій Щуліпенкопереміг знову, на другому місці Василь Васильцов з Новгорода-Сіверського, на третьому - Олександр Маляренко з Корюківського лісгоспу.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сновське вище профучилище, валка дерев, ліс, змагання, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект