Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Від роду і до роду збережем традиції народу

Від роду і до роду збережем традиції народу

В процесі творчості дитина розвивається інтелектуально і емоційно, визначає своє відношення до життя і своє місце в ній, адже дитяча творчість – це частка духовного життя дитини, яка поєднує її з навколишнім світом.
1 серпня у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана з нагоди 80-річчя створення комунального позашкільного навчального закладу «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» відбулося відкриття виставки дитячих творчих робіт, що були представлені для участі в щорічній обласній краєзнавчо-патріотичній акції учнівської молоді «Від роду і до роду збережем традиції народу».

– Цю акцію ми започаткували чотири роки тому, і вона практично щороку продовжується. Кожного року ми проводимо звіти, збираємо кращі роботи дітей, визначаємо переможців. В цьому році – ювілейний захід, і ми запрошуємо всіх оглянути виставку, щоб діти і дорослі побачили, які у нас талановиті діти. Щоб не працювати, як то кажуть в «стіл», а щоб це було на загальний огляд, – каже Петро Степовик, директор Комунального позашкільного навчального закладу «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді».– Виставка дуже оригінальна! Виставка прекрасна! На ній зібрані найкращі роботи переможців конкурсу. Тут багато цікавих робіт виконаних стародавніми і сучасними техніками декоративно-прикладного мистецтва, задля збереження і примноження українських національних традицій та ремесел, – каже Світлана Жук, головний спеціаліст відділу дошкільної, позашкільної освіти та виховної роботи Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації.

У експозиції представлено понад 150 творчих робіт учнівської молоді закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти Чернігівщини. Автори продемонстрували майстерність і оригінальність у володінні різними мистецькими техніками, використанні природних матеріалів.
Широко представлені вироби вишиті нитками, бісером, стрічками, плетенні, ткані. Також роботи, в яких юні майстри застосовували техніки різьблення, випалювання, лозоплетіння, коренепластики, писанкарства, витинанки, аплікації злаковими стеблами, тістопластики, петриківського розпису, різноманітні сучасні техніки, українські народні обереги та прикраси: ляльки-мотанки, текстильні ляльки, гердани і багато інших цікавих речей.
Більш світлин тут


Володимир Коваль

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виставка, творчість, музей, майстри, традиції, ремесла, Степовик

Добавить в:


ЦентрКомплект