Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Рятувальники знову нагадали чернігівцям про правила поводження на воді (відео)


Нормовен

Рятувальники знову нагадали чернігівцям про правила поводження на воді (відео)

Оскільки у Чернігів повернулася здебільшого суха та спекотна погода, побільшало і відпочиваючих на міському пляжі «Золотий берег». Разом з тим, на жаль, не для всіх це закінчується добре. У вівторок близько 6-ї вечора тут потонув юнак. Йому надавали допомогу більше 40 хвилин, але врятувати хлопцю життя не вдалося.

Через це співробітники міського відділу ДСНС провели рейд по пляжу, аби нагадати містянам правила поведінки на воді.Під час рейду зустрічаємо на пляжі групу дітей. Виявляється вони учасники гуртка з капоейри, а тут тренуються.

Що стосується відпочинку на воді, діти найвразливіші, кажуть рятувальники. Тому важливо, щоб їх завжди супроводжували дорослі. Уважні дорослі! Які не будуть зависати в телефоні поки їхні чада граються у річці.

На пляжі з 10-ї ранку до 9-ї вечора чергують рятувальники, як на спостережних постах, так і на катері. Вони розповідають, що Десна сама по собі доволі підступна, а ситуацію інколи погіршує ще й те, що відпочиваючі вживають алкоголь.

Едуард Портнов, водолаз: «Десна слишком коварная. Особенно сейчас, когда поменялось течение. Пляж намыли и по-другому течение идет. Раньше никогда не было, а сейчас глубоко – течение, там мель, там опять глубоко – течение. Другое течение, завихрени идут, а люди не смотрят. Особенно там в конце пляжа идет завихрень, заворачивает и там очень трудно выплысть».

Співробітники ДСНС наголошують, межа обстеженого дна на «Золотому березі» позначена буками, а таблички «Це місце небезпечне для купання» стоять тут не просто так. Відпочивати краще у зоні пляжу. Місця вистачить усім. І тільки в той час, коли тут чергують рятувальники.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пляж, річка Десна, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект