Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чи бути Палацу спорту в Чернігові? Міський голова про перспективи Чернігова (відео)


Home net

Чи бути Палацу спорту в Чернігові? Міський голова про перспективи Чернігова (відео)

Чернігів розбудовує спортивну інфраструктуру. Нові майданчики, ремонт клубів за місцем проживання, реконструкція двох дитячо-юнацьких спортивних шкіл і спортивного комплексу «Авангард». Такі результати за останній рік роботи презентували під час ранкової наради у муніципалітеті.Впродовж 3 останніх років майже всі ремонти у спортивній галузі роблять коштом місцевого бюджету. До цього сфера практично не фінансувалася. Серед масштабних проектів – у планах будівництво палацу спорту та реконструкція стадіону Гагаріна, за умови передачі його у комунальну власність.

Однак нинішній темп розвитку Чернігова – це бюджетний максимум для громади.

За словами Владислава Атрошенка, перспективи розбудови як спортивної інфраструктури, так і всього міста, залежить від молоді та країни.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Всі свої життєві плани більшість молоді пов’язує з іншими державами, іншими територіями, ніж Україною, на жаль. Якщо не буде економічного зростання в найближчий рік, складні дуже перспективи в України. Ми залишимось просто без людей».

Піднесення економіки держави – це нові можливості для місцевого самоврядування. Для цього в країні є всі передумови.

На сьогодні одна зі значних статей видатків міста – термомодернізація навчальних закладів, капітальний ремонт доріг та комунікацій. Найболючіше питання – це заміна застарілих та аварійних мереж. У 2019 на них виділили майже 150 мільйонів гривень.

Аби міста працювали, щороку мають відновлювати 15-20% мереж. Тому в міській раді сподіваються на підтримку з боку держави.

Крім того, під час наради обговорили питання майбутніх реконструкцій.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «В наступному році проспект Миру треба зробити повністю. Бо це сором. Центральний проспект обласного центру не може бути в такому стані. По центру треба подивитися центральну частину – 1-2 вулиці, що ми в центрі все закінчили. Попри це, дуже хочеться Козацьку зімкнути з Любецькою».

Якщо вистачить коштів, наступного року відремонтують також вулиці Гонча та Котляревського.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нарада, Владислав Атрошенко, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект