Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Оновлений перехід на Шерстянку охоронятимуть (відео)

Оновлений перехід на Шерстянку охоронятимуть (відео)

Новий підземний перехід, що побудований із сучасних енергозберігаючих матеріалів за інноваційними технологіями, на завершальній стадії. 29 липня тут установлювали камери відеоспостереження. Відтепер підземний перехід на Шерстянку охоронятиметься.Віталій Лутченко, начальник будівельної ділянки: «Охрана на данный момент есть как от строителей, есть охрана со стороны «Паркування та ринок» - 2 человека. Как оно будет в будущем, по поводу охраны от «Паркування та ринок», я не могу ответить. Плюс еще на этом объекте будет работать 10 видеокамер».

Чернігівцям подобаються такі зміни. Жінки кажуть, що у цьому переході планували побудувати підйомник для інвалідів.

Начальник ділянки даного проекту Віталій Лутченко розповідає, що в тендері підйомники дійсно були, але поки їх не встановлюватимуть. По-перше, не вистачає фінансування.

Віталій Лутченко, начальник будівельної ділянки: «В процессе строительства мы сами были свидетелями того, что люди не бережно относятся к тому, что для них делается на этом объекте. То есть происходило постоянное воровство, порча имущества – строительного и вспомогательного. 2 подъемника по цене порядка 1,5 миллиона гривен ставить пока, чтобы в будущем испортили, нет смысла. Надо сначала посмотреть, как люди будут относится к этому переходу».

Виконроб Олександр показує відремонтований світильник та щойно заізольовану електропроводку, яку хтось ще у суботу вирвав і залишив без освітлення підземний перехід. Каже, хоч для ремонту використовуються антивандальні матеріали, та все ж таки люди мають розуміти, що треба самим берегти майно, яке зроблене за їхні ж кошти.

Також у підземці організують регулярне прибирання, розповідають фахівці. Ринок, що знаходиться біля входу у підземний перехід, теж планують реконструювати найближчим часом.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: підземний перехід, охорона, Шерстянка, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект