Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Коли на Героїв Чорнобиля розпочнуть асфальтування? (відео)


Нормовен

Коли на Героїв Чорнобиля розпочнуть асфальтування? (відео)

На вулиці Героїв Чорнобиля триває реконструкція водогону. Наразі тут монтують нові труби протяжністю 1762 м. Дорогу повністю не перекривали, адже поки працюють вздовж тротуару.Руслан Виставнога, головний інженер ТОВ «УТБ-інжиніринг»: «Один мабуть з наймасштабніших проектів, який наразі відбувається в нашому місті. Це якраз і є ділянка заміни водопроводу від вулиці Київської до проспекту Миру. Це важливо передусім тим, що ми матимемо змогу відключити як нових абонентів та переключити існуючих абонентів на трубу більшої спроможності, яка укладена за новітніми технологіями. Поліетиленова труба слугуватиме не менше як 50 років, згідно з паспортом виробника. На даний час існуючий водогін, який прокладений зі сталевих труб діаметром 500 мм знаходиться в незадовільному стані і потребує заміни, що ми якраз і робимо».

Перешкод для руху у водіїв немає, каже підрядник.

Проте незабаром дорогу від проспекту Миру до вулиці Київської перекриють повністю.

Руслан Виставнога, головний інженер ТОВ «УТБ-інжиніринг»: «Плануємо в найближчому майбутньому перекрити всю вулицю. Згідно з карти перекриття, яку нам погодило управління патрульної служби, дорогу буде перекрито від проспекту Миру до вулиці Київської, для того, щоб забезпечити безперешкодне укладання нового асфальту для шляхових служб та виконання нами повного комплексу закінчених робіт».

Розпочали роботи на вулиці Героїв Чорнобиля із заміни колодіязів ще навесні. Проте, запевняє виконавець робіт, ремонт йде згідно з графіком, відставань немає.

Руслан Виставнога, головний інженер ТОВ «УТБ-інжиніринг»: «Вартість проекту з влаштування каналізаційного колектору складає 24,5 мільйони, вартість робіт по прокладанню нової мережі водогону складає 44 мільйони гривень. Плануємо виконати свої роботи таким чином, щоб разом із шляховиками завершити до початку вересня всі роботи».

Всього заміні підлягають 20 каналізаційних колодязів та 24 колодязі, які призначені для подачі води.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонтні роботи, водогін, каналізація, Руслан Виставнога, асфальт, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект