Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На Чернігівщині відгуляли традиційний Миколаївський ярмарок (відео)


На Чернігівщині відгуляли традиційний Миколаївський ярмарок (відео)

У Коропі святкували 17-й Миколаївський ярмарок. Він розпочався із вшанування ікони святого Миколи Чудотворця, яка 171 рік тому зупинила розповсюдження холери, після того, як її привезли із Рихлівського монастиря та пронесли центральною вулицею містечка.Після хресної ходи і благословення ярмаркового дійства, 17 старостинських округів Коропської ОТГ проходять парадом аби показати, чим славиться їхнє село. Очолює ходу гетьман Дем’ян Многогрішний.

Ярмаркують у Коропі і почесні гості та жителі міста. Від коропщан вони не вирізняються – купують, дегустують, спілкуються між собою і розмірковують, чого бракує містечку. Микола Мисник говорить, що на наступний рік у Коропі планує встановити монумент Дем’яну Ігнатовичу.

Та не тільки Дем’яном Многогрішним та бабою Калачихою славиться Короп. Тут жив Микола Кибальчич.

Учні, що відвідують гурток ракето моделювання, звернулися до голови громади з проханням, перейменувати вулицю Поштову, на яких знаходиться коропська загальноосвітня школа, на вулицю імені Леоніда Каденюка, який за своє життя не одноразово приїздив на зустрічі до школярів.


Містечко майстрів заполонили не лише виробники місцеві, але й з Київської, Сумської та інших областей. Юлія Приходько із Конотопа привезла з собою іграшки з ниток. Вона демонструє своє захоплення між розмовами із покупцями – в’яже гачком авоську для закупів.

17 видів тканин, рушників привезли до Коропа Кролевецькі майстрині.

Села Коропського району змагаються між собою на представлення свого куріня, старостинського округу і страви, які готують під час свята.

По обіді на сцену вийшов хедлайнер свята Іван Ганзера. Його популярна пісня «Не плач, тато», з якою він виступав на «Голосі країни» розчулила гостей свята, за що вони віддячили співакові щедрими оплесками.

Ярмарок у Коропі тривав до пізньої ночі. Виступали місцеві колективи, київські та чернігівські виконавці. Проходили стронгменівські змагання та фестиваль фарб.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Миколаївський ярмарок, Короп, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект