Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У кого тушковані огірки найсмачніші: у Корюківці на День міста влаштували «Гурок-фест» (відео)

У кого тушковані огірки найсмачніші: у Корюківці на День міста влаштували «Гурок-фест» (відео)

У кого тушковані огірки найсмачніші – у Корюківці на День міста проходив «Гурок-фест». Це вже третій рік поспіль корюківчанки та гості міста змагаються у першості з тушкування огірків. Кажуть, ця страва пішла з їхнього району і лише у них воа найсмачніша. Секрети приготування місцевих тушкованих огірків і хто таки переміг, дізнавалися наші кореспонденти.



Марія Суха з Наумівки приїхали на «Гурок-фест» зі своєю стравою вперше. Каже, її секрет смачних тушкованих огірків - багато м’яса.

«М’яса багато, огірки, морква, жир, цибулька. Тушиться у печі. Бачите, які гарні зелені. Скільки має тушитися? – Довго. Години три-чотири».

Наталія Гребінчук
з того ж села. Свою страву тушкувала на плиті.

«Це прямо на газовій плиті тушила я, ну години три тушила. У мене з куркою домашньою. Цибулька, морква. Перчик різних видів. Я поклала шарами, і потім поставила, і тушиться воно.»

Каже, до місцевої страви привчила і свого чоловіка.

«У мене чоловік з Маріуполя. Приїхав. Він ніколи не тушкував їх. Каже, ну що це таке, як це можна огірки тушкувати. Ну я кажу, спробуй. Він почав пробувати – йому сподобалося, тепер постійно тушкуємо. Йому сподобалось, хоча він ніколи їх не їв».

Тільки но жінки виставляють страву, одразу підтягуються покупці.

Едуард Одноралов: «Це моя улюблена страва. Але я коли приходжу на свято на День міста, я не встигаю. Вже їх розкупають. Мені хотілося їх скуштувати – сьогодні я вийшов раніше.»

Складчина
Галина Рачек бере одразу чотири порції.

«Я сама з Дніпродзержинська, і коли мої однокласники приїздили, і я їм тушкувала, тепер і в Дніпродзержинську готують. Найсмачніша страва. Чисто корюківська страва. Більш ніде немає».

Для тих, хто не лінується вистояти чергу, були і безкоштовні тушковані огірочки за рахунок міської ради.

– Безкоштовні. – Як вони на смак? – Добрі. Все добрі.

– Вдома готуєте огірки? – Так. Обов’язково. У них кращі. У них смачніші. Бо на природі.

Комісія обходить палатки з огірками. Цьогоріч вперше комісію по визначенню найсмачніших тушкованих огірків очолив мер Корюківки.

Ратан Ахмедов, міський голова: «Цей рік перший раз. Тому що, я дивлюся, всім щастить оцінювати, а мені не щастить. Тому вирішив цього року напроситися в комісію».

Міський голова каже, у конкурсі беруть участь господині з Корюківки, Корюківського району, є і зі Сновська. З переможцем було визначитись складно.

«Скуштували всі. Це було важко, але нам вдалося це зробити. Сперечалися довго. І скажу, що у нас немає одного переможця – буде два перших місця. Це господині з міста Корюківка і села Хотіївка Корюківського району».

На другому місті господині з Наумівки, на третьому - з міста Сновськ.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «Гурок-фест», День міста, Корюківка, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект