Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Громадянська мережа ОПОРА склала портрет нового парламенту (відео)

Громадянська мережа ОПОРА склала портрет нового парламенту (відео)

Станом на 15-ту годину 25 липня Центральна виборча комісія опрацювала 99,9% електронних протоколів щодо підсумків голосування на позачергових виборах народних депутатів України.За мажоритарними округами Чернігова 205 та 205 до Верховної ради потрапляють відповідно Олег Семінський та Антон Поляков.

Спираючись на дані з майже повністю опрацьованих електронних протоколів, громадянська мережа ОПОРА склала портрет нового парламенту. Так, Верховна рада 9-го скликання оновиться на 80%, повідомляють на сайті організації. Новий парламент помолодшає майже на 7,5 років – середній вік депутатів та депутаток 41 рік.

Складчина
Повторно переобратися у новому скликанні змогли лише 82 народні депутати, 342 отримають мандат вперше.

Партії «Слуга народу» та «Голос» не мають у своїх списках жодного колишнього нардепа.

Що стосується гендерного складу, у новій Верховній раді буде 336 чоловіків та 88 жінок. Тобто депутаток у 9-му скликанні побільшає на 8,8%. Найбільший відсоток жінок у списку партії «Голос» - 45 від загального числа.

411 депутатів має вищу освіту, 4 із загальною середньою. Найбільше новообраних депутатів проживає у Києві та Київській області. Наведені дані станом на 14 годину 24 липня.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ОПОРА, Верховна рада, депутати, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект