Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На маршрути Чернігова вийшли нові тролейбуси (відео)

На маршрути Чернігова вийшли нові тролейбуси (відео)

На балансі комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління» з’явився 5-й з 6-ти тролейбусів, що поставив чернігівській автозавод – товариство «Еталон-Лізинг» за цьогорічним тендером, загальною вартістю 29 мільйонів 730 тисяч гривень.Речник управління Микита Вікторов каже, що новий Барвінок вже отримав бортовий номер 512 та готується проходити обкатку з оформлення усіх необхідних документів. Цей тролейбус, як і попередній, сучасний і комфортний, зручний для людей з інвалідністю.

Микита Вікторов, речник Чернігівського тролейбусного управління: «Тролейбус обладнаний апаренеллю відкидною, завдяки якій людина на візку може спокійно в’їхати з будь-якої зупинку у салон. Тут є передбачене для цього місце зі страхованим ременем та кнопкою виклику водія. Тобто коли такому пасажиру необхідно вийти, вона натискає кнопку, у водія засвічується певний індикатор, водій виходить, відкидає апарель і пасажир може виїхати, тобто без сторонньої допомоги самостійно користуватися громадським транспортом».

У салоні сучасна інформаційна система. Автоматично за GPS-координатами оголошуються зупинки. Інформація виводиться на табло в середині та зовні. Тут є дві камери відеоспостереження та відеореєстратор

Чернігівцям дуже подобаються новенькі рогатики.

Складчина

На даний час на балансі Чернігівського тролейбусного управління знаходиться 96 тролейбусів. 70% транспорту давно відпрацювали терміни експлуатації, кажуть фахівці. Справних тролейбусів недостатньо, щоб забезпечити потреби містян.

Микита Вікторов, речник Чернігівського тролейбусного управління: «За нашими розрахунками, щоб забезпечити прийнятні для пасажирів, тобто зручні інтервали руху на усіх тролейбусних маршрутах, ми маємо випускати приблизно до 90 тролейбусів. А щоб випускати 90, на балансі має бути справних більше 100 тролейбусів».

Протягом 3 років Чернігівське тролейбусне управління поступово поповнюється новими машинами саме цієї моделі.

Микита Вікторов, речник Чернігівського тролейбусного управління: «У 2016 році було придбано 10 тролейбусів. Наступного року було придбано 5. І вже два роки поспіль ми оновлюємо по 6 тролейбусів щороку. Зараз на фінальному етапі знаходиться отримання кредиту від Європейського інвестиційного банку, на закупівлю близько 35 нових тролейбусів, сумою 6 мільйонів євро. Тобто тендер вже оголошений, він вже триває».

Оголошення пропозиції відбудеться в серпні, повідомив Микита Вікторов

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: тролейбуси, ЧТУ, транспорт, Микита Вікторов, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект