Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Атрошенко прокоментував результати виборів та запросив на день міста Макаревича та Вакарчука (відео)

Атрошенко прокоментував результати виборів та запросив на день міста Макаревича та Вакарчука (відео)

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко прокоментував результати позачергових виборів до парламенту під час щотижневої наради у вівторок.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Треба поважати вибір людей. Люди зробили свій вибір. Очевидно, що цей вибір є на користь змін в Україні».

Міський голова додав, що вже привітав депутатів від Чернігова, яких знає особисто, з перемогою. Та сподівається, що вони будуть працювати на користь свого виборчого округу.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Я би хотів, як міський голова, подякувати всім членам комісії, головам, заступникам голів комісії і патрульній поліції, взагалі всім силовим структурам, які були задіяні під час виборів. Хотів би відмітити, що в місті Чернігові вибори пройшли навіть без нюансів».

На цих виборах відбулося неупереджене волевиявлення людей, додав Владислав Атрошенко. І те, що зараз одна політична сила формує більшість, це величезна відповідальність.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Вперше в Україні створені передумови для того, щоб нормально працювати Президенту, прем’єр-міністру без жодних конфліктів, маючи для цього всі важелі необхідні в своїх руках. Сподіваюсь, що все-таки будуть зважені всі ці обставини. Величезна відповідальність безпосередньо на особі Президента України і цей інструмент – більшість – у Верховній раді в однієї політичної сили буде використана для більш динамічного розвитку України. Для чого є всі можливості».

Також міський голова висловив думку, що наступним логічним кроком стане проведення позачергових місцевих виборів.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Ми готові до цього. Абсолютно спокійно. Нам є з чим йти на вибори. Наша команда працювала з першого дня після виборів і працює зараз, тому ми спокійні і чекаємо оголошення позачергових виборів».

Крім того, в ході наради Владислав Атрошенко повідомив, що ремонтні роботи на Красній площі йдуть за графіком, і дав доручення управлінню культури та туризму розпочати підготовку до святкування Дня міста.

Подарунком містянам до 21 вересня може стати виступ гурту «Машина времени».

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Думаю, що нам вдасться запросити золотий склад «Машины времени» на День міста і Макаревич нам не відмовить».

Пізніше на своїй сторінці у Фейсбуці очільник міста також запросив на святкування і Святослава Вакарчука: «Пане Святославе, коли ви перебували у нашому місті, прозвучала обіцянка приїхати до нас з безкоштовним концертом після закінчення реконструкції центральної площі. Ми плануємо закінчити всі роботи у вересні. Якщо ви знайдете 21 вересня вільний час у своєму графіку, чернігівці будуть дуже раді зустріти вас».

Нагадаємо, на площі наразі вже замінили комунікації. Працівники продовжують укладання клінкеру. Він буде 3 видів – велодоріжки червоним кольором, більш темним проїжджа частина, а центральне пішохідне коло буде вимощене старим клінкером з площі.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нарада, День міста, Макаревич, Владислав Атрошенко, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект