Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На «Голубих озерах» вшанували пам’ять легендарного «пісняра» - Володимира Мулявіна (відео)

На «Голубих озерах» вшанували пам’ять легендарного «пісняра» - Володимира Мулявіна (відео)

Голубі озера аплодували солісту золотого складу ансамблю «Пісняри» Леоніду Борткевичу. У 70 років легенда ще почуває себе у зірковому статусі, хоча вже давно не співає в «Піснярах». Всенародна любов до пісень «Александрина», «Белоруссия», «Березовый сок», першим виконавцем яких був Борткевич, не згасла.Так співпало, що в цей час Леонід Борткевич прилетів з Америки до Білорусії, щоб разом із Анатолієм Кашепаровим вийти на сцену «Слов’янського базару» та виступити у Харкові. Організувати їх концерт на «Золубих озерах» виявилось справою не легкою. Івану Чаусу це коштувало нервів та кілька безсонних ночей.

У 1970 році керівник «Піснярів» відірвав молодого архітектора зі слов’янським голосом Леоніда Борткевича від кульмана і через кілька днів той вже співав на концерті «Александрину» - одну з перших пісень Володимира Мулявіна.

На сцені Леонід Борткевич був не багатослівний. Відчувалась гастрольна втома. Наш гість розповів кілька історій. Одна з них трапилась на концерті Олександра Ширвіндта.

Леонід Борткевич приїздив до нас з екс-солістом ансамблю «Пісняри» Вадимом Косенком. На сцені поруч з Боткевичем пав бути ще один золотий голос ансамблю – Анатолій Кашепаров. Що цьому завадило?

Ігор Кузнєцов, тур-менеджер: «Не хочу пересказывать всю историю. Мы ехали. Поверьте мы ехали, то доехали не все. Я надеюсь, публика на нас не обиделась. Мы что могли, то сделали».

Улюблену «Вологду» замість Анатолія Кашепарова співали всі разом.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Голубі озера, концерт, Пісняри, Борткевич, Мулявін, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект