Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Поліцейські підбили підсумки дня голосування (відео)Поліцейські підбили підсумки дня голосування (відео)

Як пройшли вибори в Чернігові та Чернігівській області, та які були порушення, розповів заступник начальника ГУНП в Чернігівській області Дмитро Лось.Дмитро Лось, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області:

- Загалом в день голосування до поліції Чернігівської області надійшло понад 100 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства, з яких було відкрито 6 кримінальних проваджень. Майже всі виборчі дільниці області розпочали свою роботу вчасно, але за виключенням 4 дільниць в 207 виборчому окрузі, оскільки там були змінені голови ДВК і були деякі непорозуміння. Але станом на 10:30 вже всі дільниці на території області у нас відкрилися і продовжили роботу.

В Чернігові в день виборів чоловік заповнив і викинув до угри один бюлетень для голосування, а інший виніс за межі виборчої дільниці та розірвав його. Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 158 прим. 1 Кримінального кодексу (незаконне використання виборчого бюлетеню).

Бобровицький, Козелецький, Прилуцький райони – округ 210 – поліція відкрила провадження за статтею «Підкуп виборця». Протягом дня виборів на лінію «102» періодично надходили дзвінки, що біля виборчих дільниць перебувають особи, які представляються членами громадської організації та під приводом проведення екзит-полу фіксують волевиявлення громадян. Якщо виборці проголосували за потрібного кандидата, на їх рахунки мали надходити певні кошти.

В Борзнянському районі також було відкрито кримінальне провадження за статтею «Підкуп виборців». Там член з однієї виборчої комісії у виборчому окрузі 208 прямо в холі дільниці видавала громадянину гроші. Проводиться досудове розслідування.

В Бобровиці також спостерігач від однієї з політичних партій звернувся до поліції з заявою, що невідомий порізав шини його автомобіля, який був припаркований на вулиці райцентру. Також було відкрито провадження за частиною 2 статті 157 Кримінального кодексу України.

Нагадуємо, що поліція продовжує нести службу в посиленому режимі до 28 липня.

Загалом під час дня голосування суттєвих порушень, які б могли вплинути на виборчий процес, не зафіксовано.

Відео: ТРК «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: поліція, вибори, Дмитро Лось, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект