Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Що люди очікують від нового парламенту? (відео)Що люди очікують від нового парламенту? (відео)

У неділю о 8-й ранку по всій Україні розпочалися позачергові парламентські вибори. У Чернігові всі дільниці відкрилися вчасно і без проблем.Наталія Денисова, голова виборчої комісії: «Зареєстровано у нас 1552 виборці, із них 12, які будуть голосувати за місцем перебування. Відкриття у нас пройшло без ніяких ексцесів. Дільницю відкрили, люди голосують. Ми навіть не очікували, що на такий ранній час буде голосуючих. Бачите, ось у скриньках скільки бюлетенів».

За дотриманням виборчого законодавства слідкують спостерігачі від партій та члени дільничної комісії. Їм, до речі, доведеться сидіти тут цілий день. Правила прості: не виносити і фотографувати бюлетені, не заходити у кабінки удвох, і взагалі ніяк не розкривати таємницю волевиявлення.

Станом на ранок на дільниці, що знаходиться у спортзалі школи №1, порушень не зафіксовано.

В цей день виборці отримують 2 бюлетені зі списком партій та з іменами депутатів мажоритарників. Заповнити треба обидва, адже місця у Верховній Раді між ними поділені порівну.

Очікування чернігівців від роботи нового складу головного законодавчого органу України доволі прості.

«Очікую елементарного порядку, якого там не було протягом всіх років».

«Кращого життя. Зменшення тарифів. Щоб більше уваги приділяли пенсіонерам, щоб пенсії трошки зросли. Для молоді, щоб робочі місця були».

«Взагалі нічого не очікую».

«Кращого життя».


Не забули і про тих, хто з різних причин не може проголосувати у звичний спосіб. Наприклад, у 1-й міській лікарні облаштували спецдільницю для пацієнтів цього закладу.

Ніна Андрушко, голова ДВК: «У нас 21 людина голосуюча. Але у нас голосують у приміщенні і є у нас голосування за місцем перебування – це ті, котрі зараз пішли з урною по палатах – 3 члени нашої комісії, поліцейські і спостерігачі. В нас гарно йде голосування. Тут вже проголосувало 7 чоловік, а має проголосувати 8. Ще один в нас не проголосував».

Всі дільниці працюватимуть до 8-ї години вечора. Після чого розпочнеться підрахунок голосів.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вибори, Верховна Рада, голосування, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект