Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Понад 400 км по бездоріжжю, щоб доставити бюлетені в село Бирине Новгород-Сіверського району (відео)

Понад 400 км по бездоріжжю, щоб доставити бюлетені в село Бирине Новгород-Сіверського району (відео)

Понад 400 км – таку відстань долає авто, яке везе бюлетені на виборчу дільницю в село Бирине Новгород-Сіверського району. Окружна виборча комісія – в сусідньому районі, в Корюківці. Биринська дільниця зараз найвіддаленіша, каже голова 207-ї ОВК Ганна Преснякова. Раніше шлях до неї був коротшим на сотню кілометрів. З кінця квітня биринський понтонний міст на ремонті - доводиться робити додаткове коло через сусідню Сумську область. Шлях до виборчої дільниці бачили наші журналісти.На годиннику 21:14, четвер. На дільницю в Бириному з окружної виборчої комісії повертається автівка з бюлетенями. Їх привезли з сусіднього району, з Корюківки.

«Бюлетенів у нас 528 одного виду і 524 іншого. Тут і протоколи і вся документація ще є – ну кілограмів з сім буде, вісім».

Марина Шлапак каже, працює на виборах не перший раз, така дорога за бюлетенями - вперше.

«Це тимчасові труднощі, сподіваємося, що скоро буде гарне сполучення. Але дуже стомилися сьогодні».

Наталія Тупиця, голова виборчої комісії:

- О котрій виїхали сьогодні? – О пів на шосту. Рано-вранці. – Скільки годин в дорозі? – Ну ось зараз уже 21-30, ну ось стільки часу їхали.

Зайві три з половиною години в дорозі і додаткові 140 км. Пряма дорога з Корюківки до Бириного Новгород-Сіверського району пролягає через понтонні мости на Десні та Віті. Міст через Віть закритий на ремонт. Об’їзд - через сусідню Сумську область. Це додатково понад 70 км.

З них 21 кілометр асфальтованої дороги. Кілька кілометрів Шосткою. Ще близько 30 кілометрів асфальту. І 18 – ґрунтової дороги.

Автівка долає цей додатковий гак у 74 км за 2 години.

Вадим Тупиця, водій: «Брудна ось. – Довго мити будете? – Довго. Ось такі у нас дороги.

Та все бездоріжжя, все повністю. Ви ж їхали за мною, ви ж бачили: ну нема дороги, нема».

Після голосування бюлетені до ОВК везтимуть цим самим шляхом – міст відкриють не раніше кінця серпня цього року.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: бездоріжжя, бюлетені, вибори, ОВК, виборча дільниця, село Бирине, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект