Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 54 спортсмени змагаються у стрільбі з лука на всеукраїнському турнірі «Кубок Сіверщини» у Чернігові (відео)

54 спортсмени змагаються у стрільбі з лука на всеукраїнському турнірі «Кубок Сіверщини» у Чернігові (відео)

Всеукраїнський турнір зі стрільби з лука серед кадетів розпочався сьогодні у спорткомплексі «Хімік» у Чернігові. Приїхали на «Кубок Сіверщини» 54 спортсмени з семи областей України, їм від 11 до 17 років. Чернігівців на змаганнях четверо. Наймолодшому з них – 11. На першому дні змагань побувала Наталія Гоман.10-та ранку, на стадіоні спорткомплексу «Хімік» у Чернігові стріляють лучники. Тут розпочався «Кубок Сіверщини» - Всеукраїнський турнір зі стрільби з лука серед кадетів. Приїхали на нього 54 спортсмени з семи областей України.

Євгеній Руденчик, головний суддя змагань: «Тут беруть участь тільки молодші вікові категорії – це кадети і молодші кадети. Якщо це кадети, тобто юнаки та дівчата, – це 2002-2004 рік народження включно. 2005 і молодше – це вже молодші кадети. Чернігів, Сумська, Харківська, місто Київ, Одеська, Черкаська і Житомирська».

Один із наймолодших учасників турніру – 11-річний Антон Душин із Чернігова. З лука стріляє 2 роки.

«Я захотів стріляти, бо мені подобається дуже цей вид спорту. Я ходжу на тренування кожен день і займаємось десь дві години. На різні змагання в різні міста їздимо, в Київ, в Черкаси. В Києві були треті, другі, перші місця».


На цих змаганнях, каже Антон, планує увійти до четвірки кращих.

«Ні на що не відволікатися і просто стріляти».

Ігор Пархоменко, суддя змагань (м. Київ): «Ці змагання на 60 метрів. І діти, молодше 12 років, 11-10, можуть стріляти, якщо їм дозволяють фізичні можливості і луки».

Триватиме турнір три дні, у неділю нагородять призерів.

Євгеній Руденчик, головний суддя змагань: «Сьогодні буде так званий кваліфікаційний раунд, коли вони стріляють 72 вистріли і визначається позиція в стартовому протоколі. Потім, виходячи з цієї позиції, вони будуть після обіду стріляти змішаними командами - це хлопчик і дівчинка. Завтра стріляють індивідуальні фінали, і після обіду завтра стріляють команди. І окремо, в окремий день винесені всі фінали, де будуть матчі за бронзу і за золото. Хто програє за золото, автоматом стає срібним призером. Вони отримують медалі, грамоти. Ці змагання зроблені для того, щоб молоді спортсмени отримували досвід, щоб далі брати участь у більш серйозних змаганнях».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: турнір, стрільба з лука, спорт, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект