Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Стрільчиня Олена Костевич отримуватиме щомісячну стипендію з бюджету Чернігівської області (відео)

Стрільчиня Олена Костевич отримуватиме щомісячну стипендію з бюджету Чернігівської області (відео)

Додому за відзнаками та нагородами.

Відома не лише в Україні, а й у всьому світі, стрільчиня Олена Костевич після вдалого виступу на європейських іграх приїхала в Чернігів, де зустрілася з керівництвом обласного відділення олімпійського комітету.Олені Костевич вручили дві грошові винагороди: за бронзу на європейських іграх і визнання кращою спортсменкою травня.

Олена Костевич, стрільчиня: «Для нас це додаткова мотивація на наступні наші старти, тобто ми відчуваємо, що нам є для кого працювати, є для кого здобувати золоті медалі і працювати. Це додаткове натхнення».


Голова відділення НОК Валерій Куліч також повідомив стрільчині, що вона претендентка у цьому році на звання «Почесного громадянина міста Чернігова».

Олена Костевич, стрільчиня: «Я всегда горжусь, что я из Чернигова, из Черниговской области, и всегда с достоинством представляю наш край».

До того ж 16 липня підписано розпорядження про виплату стипендії з обласного бюджету провідним спортсменам, кандидатам на участь в Олімпійських іграх. Костевич отримуватиме щомісячно 10 тисяч гривень. Вона вже виборола ліцензію на ігри в Японії, які заплановані на 2020 рік.

Всі сили Олени Костевич і її тренерів зараз спрямовані саме на Олімпійські ігри. Розповіла стрільчиня, що планує звернутись і до спортивного психолога, аби знайти і свіжу мотивацію, і емоції.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олена Костевич, стрільчиня, спорт, стипендія, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект