Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 19 та 20 липня для ремонту дорожнього покриття перекриють перехрестя Бєлова з Пухова та Кільцевою (відео)


Home net

19 та 20 липня для ремонту дорожнього покриття перекриють перехрестя Бєлова з Пухова та Кільцевою (відео)

У Чернігові на час проведення ремонтних робіт дорожнього покриття тимчасово перекриють рух на перехрестях генерала Пухова-Бєлова та Бєлова-Кільцева. Таке рішення ухвалив виконком 18 липня.Ярослав Куц, начальник управління ЖКГ: «У зв’язку з проведенням робіт на двох перехрестях: перехресті Пухова-Бєлова та перехресті Бєлова-Кільцева, обмежити рух з 8 години 19 липня до 20 години 20 липня. Тобто рух через ці два перехрестя буде повністю перекритий. Транспорт, який буде рухатись по Кільцевій, в першу чергу вантажний, він буде об’їжджати через Малиновського. Будуть стояти відповідні знаки. Тобто якщо вони в’їжджають з Новгород-Сіверського, то будуть повертати праворуч на Малиновського, якщо вони будуть їхати з Кільцевої з Гомеля, то вони будуть повертати ліворуч і їхати по Малиновського через «Сіверянку».

Нагадаємо, наразі на перехресті вулиць Бєлова та Кільцевої закінчують облаштування дорожнього кола. З 13 липня на цьому відрізку внесли зміни в організацію руху.

Анна Чернявська, речниця патрульної поліції: «Рух по колу буде в пріоритеті. Тобто ті транспорті засоби, які будуть рухатися по колу, вони будуть мати перевагу перед іншими транспортними засобами».

На декілька місяців тут встановлять вказівні знаки про зміну організації дорожнього руху, аби люди призвичаїлися до нових правил.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт дороги, Кільцева, Бєлова, виконком, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект