Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Англійці відвідали своїх підопічних центрі «Відродження» (відео)

Англійці відвідали своїх підопічних центрі «Відродження» (відео)

Щоліта центр «Відродження» в Чернігові зустрічає гостей з Великобританії. Для підопічних і всього колективу центру візит англійських друзів це свято. Щоразу вони готують тут концерт. Маша Романовська співає пісню про дружбу.Делегація благодійної організації «Допомога Фелстед знедоленим дітям» на чолі з Аланом Хіларом вкотре привезла до центру вантаж гуманітарної допомоги.

Але найперше англійці приїхали сюди, аби побачити малечу, їхні досягнення, взяти участь у спільному заході. Аплодували веселим павучкам, яскравим метеликам і бадьорим пікачу. Розважав усіх веселий Карлсон. Гості з закордону теж дивували, перевдягнувшись у клоунів, гралися з дітьми.

Щороку тут оздоровлюється понад 2 тисячі дітей. Сувеніри від підопічних центру для друзів результат їхніх досягнень на заняттях з працетерапії. Ці подарунки англійцям за допомогу, участь у створенні і роботі центру.

Свою вдячність благодійникам з Великобританії та керівництву центру висловили і представники громадської організації «Голос батьків». За віру й підтримку дітей вручили їм подяки та сувеніри. Не порушили традиції пригостити малечу солодощами англійці, аби свято вони запам’ятали надовго.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: центр «Відродження», англійці, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект