Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Повідомлення про замінування у ЧІІБіП виявилося хибним (відео)

Повідомлення про замінування у ЧІІБіП виявилося хибним (відео)

Повідомлення про хибне замінування отримали сьогодні у Чернігівському інституті інформації, бізнесу та права на вул. Гончій, 37. Про це UA: Чернігів розказав виконувач обов’язків ректора інституту Євгеній Бобришев.«О годині 28 на нашу офіційну пошту прийшло повідомлення, що саме наш університет, що він замінований, і треба знайти бомбу за 48 годин або ми злетимо в повітря. Ми побачили це повідомлення о 14:20 і одразу ж подзвонили в правоохоронні органи».

«Евакуація проходила нашими силами, ми пішли до керівників статистики, яка знаходиться поверхами нижче, повідомили, самі вийшли і допомогли евакуюватися іншим зі всієї будівлі».

На місці події працювала слідчо-оперативна група, працівники Держслужби з надзвичайних ситуацій, кінологи та співробітники Служби безпеки України. Вибухонебезпечних предметів не знайшли, сказала речниця чернігівського відділу поліції Алла Триліс. Поліція відкрила кримінальне провадження за статею Кримільного Кодексу України – завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян. Вона передбачає ув’язнення від двох до шести років. За словами Алли Триліс, поліція шукатиме особу, яка відправила повідомлення. В інституті саме йде вступна кампанія, о 16-й годині його роботу відновили. Прийом документів у виші поновлять завтра.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ЧІІБіП, замінування, інститут, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект