Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Міст через річку Віть біля Новгорода-Сіверського відкриють в п’ятницю, але лише для пішоходів (відео)Міст через річку Віть біля Новгорода-Сіверського відкриють в п’ятницю, але лише для пішоходів (відео)

Міст через річку Віть біля Новгорода-Сіверського відкриють для пішоходів в п’ятницю по обіді – про це сказав головний інженер будівельної організації, яка ремонтує міст, Костянтин Кушнір. Зараз навели понтони в один ряд, фарбують, паралельно прикріплюють бокові частини. Нагадаємо, цей міст почали ремонтувати наприкінці квітня. Відтоді жителі задеснянських сіл відрізані від райцентру. До Новгорода-Сіверського можуть дістатися або човном, або в об’їзд - це 60км через сусідню Шостку Сумської області. На ремонт цього моста з держбюджету було виділено 4,5 млн. гривень.Міст збирають за кілька метрів від місця, де він буде стояти після ремонту. По ньому вже можна пройти, але пішоходів не пускають. Тривають підготовчі роботи. З’єднують готові відремонтовані понтони, фарбують, зварюють.

«Ще додаткові роботи: закріплення, огородження треба зробити, підмостки ще для переходу зробити.»

У п’ятницю міст відкриють лише для пішоходів.

«Машиною поки що ні. Тільки в руках мопеди, велосипеди».

Повністю завершити ремонт планують до кінця серпня, сказав Костянтин Кушнір. Для вантажного транспорту проїзним він стане у вересні.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: понтонний міст, Новгород-Сіверський, річка Віть, Костянтин Кушнір, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект