Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Концерт симфонічного оркестру з обдарованою молоддю світу - у філармонії завершують 75 сезон (відео)

Концерт симфонічного оркестру з обдарованою молоддю світу - у філармонії завершують 75 сезон (відео)

Концерт академічного симфонічного оркестру «Філармонія» з обдарованою молоддю світу відбудеться сьогодні о 19-ій годині у Чернігові. Так в обласній філармонії завершиться 75-й філармонійний сезон. Диригентами будуть заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач та Міцунобу Такая. На останній репетиції перед концертом побувала і наша Валентина Милько.Соліст Тадаші Камасакі грає на фортепіано. Виконує з оркестром симфонію Чайковського.

Так виконавці репетирують твори перед концертом оркестру «Філармонія» з колегами з закордону. Диригент Міцунобу Такая каже, до Чернігова приїхали з японської Осаки.

«На цьому концерті гратимуть 1 японець та дві японки. Вони гарно виступають. Виконуватимуть рояль-концерт Шумана, Чайковського та Рахманінова. Всі ці твори дуже відомі.»

Головний диригент академічного симфонічного оркестру «Філармонія» Микола Сукач каже, цим концертом завершать 75-й філармонійний сезон.

«9 років поспіль до нас приїздять виконавці переважно з Японії, Китаю, Південної Кореї. Тому сьогодні у нас японський день – гратимуть 3 виконавці. А завтра ми підберемо свої борги і підемо у відпустку до вересня.»

Концерт триватиме 2 години. На ньому очікують близько двохсот гостей.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: концерт, філармонія, класична музика, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект