Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чарівні Єва та Данило виступили для дітей з інвалідністю і англійських друзів центру «Відродження» (відео)

Чарівні Єва та Данило виступили для дітей з інвалідністю і англійських друзів центру «Відродження» (відео)

Вони поспішають у центр «Відродження» на свято. У вівторок, 16 липня, тут підопічні закладу зустрічають гостей благодійників з Великобританії. Організація «Допомога Фелстед знедоленим дітям» тут буває щороку.Срібні призери України зі спортивних танців на візках Данило Гірчук і Єва Шестак виступають вперше для дітей з інвалідністю і англійських друзів центру.

Шквал оплесків, незабутніх емоцій та фото на пам’ять учасників події. Для Данила і Єви вихід на сцену звична справа. У минулому році вони завоювали срібні та бронзові нагороди на чемпіонатах України і Польщі. Але показувати свою майстерність у танцях перед дітьми у них перший досвід.

Вони пройшли через випробування, заборони виступити на випускному вечорі в школі, де навчалася Єва. Але світ не без добрих людей. Завдяки розумінню і підтримці небайдужих чернігівців, і в першу чергу тренеру Юлії Дмитренко, їхній танець бачила вся країна, і дякувала за мужність і силу духу юних спортсменів.

Англійці теж зачаровані виступом. Кажуть, танець їх дуже вразив.


У 6 років мама Данила Ірина вперше звернулася за допомогою в центр «Відродження». Тоді її син потребував комплексної реабілітації і тут йому йшли на зустріч. Згодом працівники центру робили йому масажі вдома, адже хлопець серйозно займався плаванням і досяг неабияких результатів – став майстром спорту з плавання. Але і нині він добрим словом згадує центр.

Вони тренуються майже щодня, готуються до серйозних виступів, але за яскравою зовнішністю і чарівними усмішками – неймовірні зусилля. Данило потребує справжнього танцювального візка, адже цей старий, вітчизняного зразка і не професійний.

На проблему юних спортсменів відгукнувся центр «Відродження», адже допомога підопічним та ще й таким талановитим – в пріоритеті закладу.

Єва щойно закінчила школу і мріє стати корейським перекладачем. Даню чекає ще 11-й клас у чернігівському ліцеї №15, а потім він прагне здобути вищу освіту і пов’язати своє майбутнє з IT-технологіями, але танці на візках нині головне в їхньому житті.

Вже через деякий час їх чекає серйозний виступ на чемпіонаті Європи і вони впевнено поспішають здобувати свої мрії, незважаючи ні на що.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: танці на візках, бальні танці, Єва Шестак, Данило Гірчук, центр «Відродження», «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект