Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівські хористи візьмуть участь у фестивалі «Мости мистецтва» (відео)Чернігівські хористи візьмуть участь у фестивалі «Мости мистецтва» (відео)

На репетиції чернігівські хористи вчать литовську народну пісню «Ой, ліс, ліс». Це такий музичний комплімент на знак поваги до народів Балтії. Зараз хор музичного коледжу імені Левка Ревуцького готується до участі в першому фестивалі українсько-литовської співдружності «Мости мистецтва», що відбудеться з 24 по 28 липня у Литві. Проект реалізується за підтримки українського культурного фонду.Український культурний продукт у Литві презентують хор Чернігівського музичного коледжу, оркестр народних інструментів сумського музичного училища, мукачівський драматичний театр та хореографічні колективи з Кременчука і Кропивницького. Народна артистка Марина Гончаренко розповідає, чернігівські хористи дадуть 2 концерти у Вільнюсі та у Тракайському замку.

Хор чернігівського музичного коледжу – це передусім учбовий колектив. Та він вже досяг високих здобутків. Є лауреатом 3-х найпрестижніших хорових конкурсів – імені Леонтовича, Січинського та Авдієвського. А тепер випала честь представити Чернігів у новому міжнародному проекті «Мости мистецтва».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: хор, Литва, фестиваль, Марина Гончаренко, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект