Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Мелодії Бетховена та Вагнера у Чернігові (відео)

Мелодії Бетховена та Вагнера у Чернігові (відео)

У залі філармонійного центру тривають концерти симфонічного оркестру «Філармонія» з обдарованою молоддю світу. Вже відбулися виступи диригентів з України та Японії.Диригента-аматора Тадаакі Сузукі можна вважати молодим лише за творчим досвідом, а не за віком. 60-річний підприємець керує у місті Нагоя великою компанією з виробництва будматеріалів, а диригентській майстерності вчиться у Міцунобу Такая для себе.

Міцунобу Такая, диригент: «Тадаакі 60. Приїхав сюди, щоб здійснити свою другу мрію. Першу, стати успішним підприємцем, він вже здійснив, а наступна – зіграти з оркестром».

Останні 3 роки Тадаакі Сузукі бере майстер-класи. Хоча стати професійним диригентом мріяв з дитинства. На досягнутому не збирається зупинятися.


Тадаакі Сузукі, диригент-аматор: «Я збираюсь організовувати концерти для молодих музикантів, щоб якомога більше їх ровесників слухали класичну музику, чого за останній час я не спостерігаю. А ще у майбутньому хочу створити власний симфонічний оркестр».

Після 5 репетицій Тадаакі Сузукі вийшов на чернігівську сцену. Для нього було за честь виступити з нашим оркестром. Прозвучали твори Бетховена та Вагнера.

На цьому концерті приємний сюрприз чекав на другого диригента чернігівського симфонічного оркестру Міцунобу Такая. Його високий професіоналізм та внесок у налагодження культурних зв’язків між Японією та Україною було відзначено подякою від Чернігівської облдержадміністрації.

На двох концертах, що відбудуться 16 та 17 липня, шанувальники класики почують виступи українських та японських піаністів із симфонічним оркестром, диригуватимуть Микола Сукач та його учень Міцунобу Такая.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: класична музика, філармонія, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект