Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Яскравий фасад та нові ганки школи №1 (відео)Яскравий фасад та нові ганки школи №1 (відео)

У чернігівській спеціалізованій школі №1 тривають термореноваційні роботи. Вони передбачають утеплення нової будівлі школи та заміну покрівлі на металочерепицю.Ольга Шелест, директор чернігівської спеціалізованої ЗОШ №1: «Демонтували старий дах. Зараз в процесі заміни деяких вузлів, тобто це не просто знімають один і ставлять інший, там є серйозні інженерні роботи. І триває утеплення корпусу. Школа була побудована в 1936 році і відновлена після Другої світової війни. Звичайно, будівля досить стара. Покрівля була відносно нова, однак вона постійно протікала, особливо в зимовий період. Ми мали величезні проблеми, коли після великих снігопадів починалась відлига, то майже весь сніг, який танув, залишався у нас в будівлі».

Це приміщення побудували у 1986 році. Але взимку температура в ньому трималася не більше 14 градусів тепла. Перша школа популярна серед чернігівців. Тут навчаються у дві зміни 1,5 тисячі дітей. Але переповнені класи не впливають на якість підготовки учнів. У 2018 році за результатами ЗНО школа зайняла лідируючу позицію по відношенню до решти чернігівських навчальних закладів.

Вікна у 1-й школі замінили на пластикові 2 роки тому. Зараз оновлюють усі ганки.

Завершити реноваційні та фасадні роботи планують наприкінці серпня.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школа №1, ремонт, Ольга Шелест, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект