Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На території школи №16 завершено будівництво футбольного майданчика (відео)

На території школи №16 завершено будівництво футбольного майданчика (відео)

На території 16-ї школи облаштували футбольний майданчик зі штучним покриттям. Діти гратимуть тут на уроках фізкультури і в поза класний час.Розміри поля 42 на 22 метри. Його можна експлуатувати у будь-яку пору року, а також трава стійка до зношування, каже начальник управління спорту Андрій Дериземля.

Андрій Дериземля, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту: «Відповідно розроблений проект. Є тут дренажна система, тобто, коли йдуть зливи, волога поглинається. Звісно, коли сніг, то його потрібно розчищати. Але діти мають змогу і тренуватись, і грати навіть взимку».

Такий майданчик минулого року побудовані на території 3 міських шкіл. У 2019 вони з’являться і у 16, 2 та 34 навчальному закладах. Школи обирають профільні управління спорту й освіти. Керуючись кількістю дітей у навчальному закладі та як його планують використовувати.

Згадав Владислав Атрошенко під час виступу і свої шкільні роки.

Джерела фінансування будівництва спортивного майданчика – кошти бюджету Чернігова і держави.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Повне облаштування цього майданчику обійшлося в 3 мільйона 170 тисяч гривень».

З яких 2,5 мільйони – власні кошти міста.

Дітлахи відразу і випробували нове поле, зігравши у футбол. Якщо майданчик експлуатуватимуть правильно, гратимуть на ньому у спеціальному взутті, то термін його служби близько 5 років.

Владислав Атрошенко закликав громаду берегти спільне майно і вчити цьому дітей.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школа №16, футбольний майданчик, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект