Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Що чекає на хулігана, який підпалив танк на Кругу? (відео)

Що чекає на хулігана, який підпалив танк на Кругу? (відео)

«Це мій поетичний жест, це символічний жест», - так за свій так би мовити символічний нічний жест з підпалюванням пам’ятнику борцям з нацизмом на Кругу, для місцевих просто танком, хлопець проведе 2 місяці під домашнім арештом з електронним браслетом на час розслідування. Таке рішення ухвалив Деснянський районний суд 15 липня цього року. Сама ж подія трапилась вночі з 12 на 13 липня.Анастасія Тарасенко, прокурор Чернігівської міської прокуратури: «У ході досудового розслідування зібрано достатньо доказів для підозри жителя Чернігівської області, який 12 липня 2019 року у нічний час, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, знаходячись біля пам’ятника Танк, спорудженого героям, які боролись з нацизмом в період Другої світової війни, встановлено, що він взяв легкозаймисту суміш, яку зробив самостійно, кинув у вказаний Танк і підпалив праву частину монументу».

Цим хуліган осквернив вказаний пам’ятник. Після вчинення злочину підозрюваний намагався втекти з місця пригоди. Однак був затриманий небайдужими громадянами.

За даним фактом, осквернення пам’ятника спорудженого у пам’ять про тих, хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни, відкрито кримінальне провадження вчинене з хуліганських мотивів частина 3 статті 297 Кодексу України. Ця санкція передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від 4 до 5 років, або позбавлення волі від 4 до 7 років.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: танк, Круг, хуліганство, Анастасія Тарасенко, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект