Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Авіаційний загін у Ніжині збільшується. Для чого його створили? (відео)Авіаційний загін у Ніжині збільшується. Для чого його створили? (відео)

Посол Франції відвідала Ніжинський спеціальний авіаційний загін.Посол Французької Республіки Ізабель Дюмон разом з командиром загону Іваном Коробко оглянули авіаційну техніку, яку Україна закуповує у Французької Республіки.

Іван Коробко, командир Ніжинського спеціального авіаційного загону: «Цей проект допоможе укомплектувати всю систему МВС новими гелікоптерами, в кількості 55 одиниць. Це сучасні гелікоптери H225, які ми вже отримали в цьому році, і до кінця року ще отримає 2 гелікоптери».

Ця техніка піднімалась вже в небо задля ліквідації пожеж, надзвичайних ситуацій, надання допомоги громадянам. Лише з початку 2019 року авіація ДСНС більше 100 разів залучалась до ліквідації пожеж на території Київської, Житомирської, Одеської та Чернігівських областей. Також було здійснено 9 санітарних рейсів, під час яких перевезено 14 постраждалих та тяжкохворих, і виконано 6 польотів з проведенням пошуково-рятувальних робіт.

Створення цієї авіаційної бази розпочалось у 2018 році. Мають її закінчити у 2022 році.

Іван Коробко, командир Ніжинського спеціального авіаційного загону: «Взагалі весь цей проект надасть змогу нам створити таку систему безпеки, яка дозволить реагувати на порятунок людини, або припинення правопорушення, злочину, буде витрачатися не більше 10 хвилин».

Формують його у Ніжині. За задумом: сервісний центр системи авіаційної безпеки МВС включатиме 55 вертольотів служби з надзвичайних ситуацій, прикордонників, національної гвардії та національної поліції.

Іван Коробко, командир Ніжинського спеціального авіаційного загону: «Яке буде центром по обслуговуванню цих гелікоптерів, яке буде центром по базуванню підрозділів всієї системи МВС, і в подальшому це зможе втілити цю програму в життя з високою якістю обслуговування авіаційної техніки».

Вже наступного дня після візиту французької делегації спеціальний авіаційний загін ДСНС України з робочим візитом відвідала американська група. Обговорювали існуючу систему управління надзвичайними ситуаціями, ознайомились з координацією управління та ліквідацією у випадку надзвичайних ситуацій.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ніжин, гелікоптер, авіаційний загін, Ізабель Дюмон, Іван Коробко, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект